gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Taksitler pırlanta gibi

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sektörün öncü markası Atasay Kuyumculuk altına ve pırlantaya ulaşmayı kolaylaştıran bir ilke daha imza attı. Yenilikçi uygulamalarıyla kuyum sektörünün öncü markası olan Atasay Kuyumculuk; pırlantada taksit uygulaması, 6.gün uygulaması ve Outlet
    uygulamasının ardından altına ve pırlantaya ulaşmayı kolaylaştıran bir ilke
    daha imza attı.

Yenibosna'da bulunan Atasay fabrikasının alt katında açılan 110 m² lik
    fabrika satış mağazasında altın ve pırlantalı ihraç fazlası ve geçmiş sezon
    ürünler satışa sunuluyor. Dünyada çok hızlı değişen trendleri takip eden
    Atasay'ın ürünlerini görülmemiş fırsatlarla tüketicisine sunduğu fabrika
    satış mağazası, Türkiye çapındaki 117 Atasay mağazası arasında en çok satış yapanlar arasında yer alıyor.

Yüzde 50'ye varan indirim ve taksit seçenekleri...

Atasay Kuyumculuk'un sektörün gündemini değiştiren uygulamalarının en yenisi olan fabrika satış mağazasındaki ürünler, yüzde 50'ye varan indirimin yanı sıra altında 500 YTL' ye kadar 3 taksit, 500 YTL' nin üstüne 6 taksit,
    pırlantada 1.000 YTL' ye kadar 3 taksit, 1.000 YTL üstüne 6 taksit fırsatı
    ile sunuluyor.

Tüketicilerin alışverişleri esnasında her tür rahatlığını düşünen Atasay,
    Pazar günleri de açık olan dünyada kuyum sektöründeki ilk fabrika satış
    mağazasında çocuk oyun odası ile bebek ünitesine de yer veriyor. Erkeklerin de unutulmadığı mağazada onlar için bir dinlenme odası da bulunuyor. Böylece Atasay'ın fabrika satış mağazasına gelen aileler kendilerine sunulan konfor ile alışveriş yapma imkanı yakalayabiliyorlar.

internethaber.com

Taksitler pırlanta gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pırlanta

Pırlanta

Elmas ve pırlanta gösteriş düşkünü, mağrur ve niteliksiz kadına, Elmas ve pırlanta yüzük takmak bu nitelikteki bir kadınla evlenmeye, Esmas ve pırlanta ile süslenmiş zinet eşyası erkek için üzüntüye, kadın için sevinç ve refaha delalet eder.İşinizde göstereceğiniz başarı:ve yetenekleriniz sayesinde işinizde yükseleceksiniz demektir. İşinizde göstereceğiniz başarı:ve yetenekleriniz sayesinde...
  2. Taksitle ödeme:

Taksitle ödeme:

Madde 111 - Borçlu alacaklının satış talebinden evvel borcunu muntazam taksitlerle ödemeği taahüt eder ve birinci taksiti de derhal verirse icra muamelesi durur. Şu kadar ki borçlunun kafi miktar malı haczedilmiş bulunması ve her taksitin borcun dörtte biri miktarından aşağı olmaması ve nihayet aydan aya verilmesi ve müddetin üç aydan fazla olmaması şarttır. (Değişik fıkra: 17/07/2003 -...
  3. Pırlanta küpeler

Pırlanta küpeler

rüyada pırlanta küpe rüyada pırlanta küpe takmak pirlanta kupeler
  4. Pırlanta Kolyeler

Pırlanta Kolyeler

rüyada pırlanta kolye takmak Hanımlar 2009'da da pırlanta kolyeler en baş sırayı almış durumda. Bayanların en çok istediği şey tek taş yüzük ve pırlanta kolyedir.Takı deyince benim aklıma ilk bunlar geliyor çok hoş kolyeler var aşşağıda :D ''Yok ben almam uzaktan bakmak istiyorum. Çeşitli kolye tipleri araştırıyorum'' diyenler ya da ''Ben bunu almaya niyetlensem bizim adam kalpten gider :D ''...
  5. Pırlanta yüzükler

Pırlanta yüzükler

Melişlerim bu yüzüklere bayılacaksınız:)

Sayfayı Paylaş