gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tan - Bence Aç Kollarını

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Israr ediyor Seni göre göre Deli gibi atıyor kalbim
    Zor geliyor
    Gece gündüze ermeden
    Sabaha aydım

Aç kollarını
    Canım diye sarayım seni
    Öp şu dudaklarımı
    Ver bir nefes doyayım

Gülüşün, öpüşün, iç çekişin
    Tam not bence
    Sevişin, bakışın beni yakışın
    Tam not

Biliyor biliyor
    Adı gibi biliyor bence
    Geliyor geliyor
    Ateş gibi yanıyor bence

Söz - Müzik: Tan Taşçı

Tan - Bence Aç Kollarını konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. Kırık tanımı tedavi yöntemleri

Kırık tanımı tedavi yöntemleri

kalça kırığı nasıl iyileşir, ayak kırığına ne iyi gelir ,kırık kol tedavisi, kırıklara ne iyi gelir, omuz kırıkları tedavisi Kırık Tanımı Dıştan veya içten etki eden kuvvetlerle kemik dokusunda oluşan ayrılmaya veya bu sebeplerle kemiğin anatomik bütünlüğünün ve devamlılığının bozulmasına “Kırık” denir. Kemikteki kırılma etki eden kuvvetlerin derecesine ve kemiğin şoku abzorbe edebilme...
  3. kol

kol

rüyada kol düğmesi rüyada düğmesi görmek Kol Uzun kol cömert insana, kısa kol yiğit ama kendini beğenmiş bir kimseye, Kolunda acı ve ağrı hissetmek üzüntüye yahut eliyle yaptığı şeyin değer ve kıymet bulmamasına, Kolun kırılması vefat etmeye yahut bir musibete uğramaya, Kolda görülen aşırı kıllar, kişiyi rahatsız edecek borca, Çıplak erkek kolu, kendi kazancını yiyen şerefli bir erkeğe;...
  4. Tan - Aç Kollarını

Tan - Aç Kollarını

Aç kollarını canım diye sarayım seni Öp şu dudaklarımı ver bir nefes doyayım Israr ediyor Seni göre göre deli gibi atıyor kalbim Herkes biliyor Sana yana yana köle gibi tapıyor kalbim Aç kollarını canım diye sarayım seni Öp şu dudaklarımı ver bir nefes doyayım
  5. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...

Sayfayı Paylaş