gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tan - Kızılca Güneş

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu ne zarar bu ne acı Durulmadı doyamadı acımadı umarsız içimdeki sancı Bu ne akşam vakti
    Bu alaca karanlık batmak bilmeyen kızılca güneş
    Bana bu son bir an olsun
    Duman olsun dahada görmesin bu diyar
    Sensiz sabahlar

Bekleyecek ve göreceğim
    Hep yalnız yürüyeceğim
    Bu koca kalabalık yollarda
    Belkide tükeneceğim
    Yeminim var ve de tutacağım,
    Ömür boyu dayanacağım
    Bu kör karanlık kuyularda
    Belkide boğulacağım

Bu hayata kimseleri sokmam artık
    Kimseleri mutsuz etmem artıkk
    Yalnız doğdum yalnız öleceğim
    Seni uzaktan izleyeceğim
    Yalnız doğdum yalnız öleceğim
    Bedelini kendim ödeyeceğim

Bu ne zarar bu ne acı
    Durulmadı doyamadı acımadı umarsız içimdeki sancı
    Bu ne akşam vakti
    Bu alaca karanlık batmak bilmeyen kızılca güneş
    Bana bu son bir an olsun
    Duman olsun dahada görmesin bu diyar
    Sensiz sabahlar

Bekleyecek ve göreceğim
    Hep yalnız yürüyeceğim
    Bu koca kalabalık yollarda
    Belkide tükeneceğim
    Yeminim var ve de tutacağım,
    Ömür boyu dayanacağım
    Bu kör karanlık kuyularda
    Belkide boğulacağım x2

Tan - Kızılca Güneş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş

Güneş

Güneş dünyadan gözüken en parlak yıldızdır. Güneş dünyaya hayat veren güç olduğu için astrolojide yaratıcı olarak yorumlanır. Güneş, yıldız olduğu için genellikle doğum haritasının yönetici gücü olarak alınır. Bir yıldız haritasında Güneş'in bulunduğu burç, harita sahibinin kişiliğini ve bu kişiliği nasıl belirttiğini gösterir. Bütün insanlar değilse bile pek çoğu doğduğu zaman Güneş'in...
  2. güneş

güneş

Devlet başkanı, halife, baba, mal, mülk güzel kadına, Bolluk ve berekete, hayatı devam ettiren ana sebep ve unsurlara, Güneşe sahip olmak, onün üzerinde bulunmak, onu kucaklamak vs., devletle kurulacak fayadıl münasebete ve o nisbette sorumluluk üstlenmeeye, Güneşin evde doğduğunu görmek akrabadan biriyle evlenmeye, Güneşin yeryüzüne inmesi, yönetimden halkın fayda görmesine, Güneşin yakması...
  3. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  4. Tan Moskova'da

Tan Moskova'da

bakalım Tan Sağtürk'ün bu aşkı ne kadar sürecek........ TAN MOSKOVA'YA GİTTİ! TAN SAĞTÜRK, UĞRUNA RUSÇA ÖĞRENDİĞİ RUS SEVGİLİSİNİN AİLESİYLE DE TANIŞTI. ÜNLÜ BALET MOSKOVA'DA ÇOK KEYİFLİ BİR HAFTA GEÇİRDİ.. Geçtiğimiz aylarda Bergüzar Korel'le evliliğin eşiğinden dönüp, sonra Rus sevgilisi Alona ile objektiflere yakalanan Tan Sağtürk, beraberliğini gözlerden uzak yaşıyor. Rus sevgilisi...
  5. Takının Tanımı

Takının Tanımı

Günümüzde genç - yaşlı bütün kadınlar az yada çok takı sahibidir ve yine bütün kadınlar takı takmayı sever. Peki hiç düşündünüz mü Melek'ler, takının tanımını ve tarihini ? O halde buyrun, öğrnelim:) Takı, tarihin çok eski zamanlarından bu yana insanoğlunun hayatında önemli bir yere sahip olmuştur. Eski zamanlarda daha çok pratik amaçlarla gündelik hayatımızda yer alan takı ve...

Sayfayı Paylaş