gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Taner Olgun - Gelin Eyledim

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çok kez yemin eder ayrılmam derdin Gencecik bir hayat tezsona erdi Helallaşıp dizlerimde can verdi
    Cananı toprağa gelin eyledim

Gelin eyledim gelin eyledim
    Ardından gözyaşı döküp ağladım

Boynuna takmıştım mavi nazarlık
    Azraille edemedim pazarlık
    Aldı sevdiğimi zalım mezarlık

Oydu bu gönlümün birtek ilacı
    Gözleri mahsundu kalbinde acı
    Kefen gelinlikti topraklar tacı

Taner Olgun - Gelin Eyledim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ereğli'den Çıktım Sökün Eyledim

Ereğli'den Çıktım Sökün Eyledim

ereğliden çıktım sökün eyledim ereğliden çıktım sökün eyledim türküsü ali ercan sözleri türküsü sözleri Türkülerin tadını hiçbirşey vermiyor arkadaşlar.Şimdiki gençliğin genelde dinledikleri ve akımları belli ama ne olursa olsun özümüzü kaybetmemeliyiz diye düşünüyorum.Öyle güzel anlatımlar varki türkülerde hayat var can var hikayeler var işte onlardan biri daha yaşanmış bir hayat hikayesinin...
  2. Olgun insanın nitelikleri

Olgun insanın nitelikleri

Olgun İnsan tanımı çok güzel yapılmış. Ama bazen bu kadar otokontrollü yaşamak ne kadar doğru olur düşünmüşümdür.Sonuçta insanız ya... Her zaman soğukkanlı,öfkemizi bastıran yada kontrol edemeyiz.:D Olgunluk yaş ile değil yaşananlarla kazanılır,yeter ki yaşadıklarımızdan ders almayı bilelim:dil: * Olgun insan,öncelikle bağımsız bir kişilik sahibi, omuzları üzerinde bir baş taşıdığın...
  3. Olgun ciltlere

Olgun ciltlere

Olgun ciltler için uygulanabilecek maske örnekleri. * Olgun cilt için yeşil çay maskesi: Bir bardak su kaynatılır ve 5 dakika bekletilir. 1 yemek kaşığı dolusu yeşil çay eklenerek, 5 dakika demlendirilir, süzülür ve soğumaya bırakılır. Bu arada, 3 yemek kaşığı bademyağı ve 1 yemek kaşığı dolusu çiçek balı iyice karıştırılır. Yeşil çay bu karışıma yavaş yavaş eklenirken karıştırmaya...
  4. Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

survivor taner kimdir survıvor taner survivor, Survivor Taner, Survivor Taner kimdir, taner tarlacı, taner tarlacı kimdir, 2011 survivor, survivor gönüllüler taner, Gerçekten bu Taner çok ilginç biri...Survivorda ki davranışları gerçekmi yoksa ilgi çekmek içinmi yapıyor çoğu zaman anlamakta güçlük çekiyorum ama yinede Taner'e çok gülüyorum... Doğum Tarihi: 2 Eylül 1984 Doğum Yeri:...
  5. tanerle evlenecekmiyim

tanerle evlenecekmiyim

tanerle evlenecekmiyim

Sayfayı Paylaş