gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tarçınlı Maskeyle Saçlarınız Çok Hızlı Uzayacak!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç uzatan maske, hızlı saç uzatan maske, saçlarım uzamıyor
    Sevgili melekler, Cassia bitkisinin kurutulmuş iç kabuğu olan tarçın, yemeklerimize tat vermekle kalmıyor, içeriğinde bulunan bitkisel yağlar ve antioksidan özelliği sayesinde çeşitli cilt hastalıklarının tedavisinde son derece fayda sağlıyor. Saç dersini uyararak saçların daha sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlayan tarçın bakın nasıl kullanılıyor...

tarçın.jpg

Tarçın Maskesi

Tarçın maskesi için ihtiyacınız olan malzemeler 3-4 yemek kaşığı zeytinyağı, 1 yemek kaşığı bal ve 1-2 çay kaşığı tarçın.

Zeytinyağını bir tavaya alarak kısık ateşte ılıtın. Ilık yağı kaseye alın ve tarçınla balı ekleyip macun kıvamına gelinceye kadar iyice karıştırın. Karışımı saç derisine ve saç köklerine masaj yaparak sürün. 15 dakika beklettikten sonra normal şampuanla yıkayabilirsiniz. Tarçın maskesinin faydasını görebilmek için haftada 1 kez 5-6 hafta boyunca uygulamanız tavsiye ediliyor.

BEYZA21 bunu beğendi.
Tarçınlı Maskeyle Saçlarınız Çok Hızlı Uzayacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarımız çabuk uzayacak!!!!!!

Saçlarımız çabuk uzayacak!!!!!!

Saçınızı kestirdiniz.Kadınca bunalımlar böyle ani kararlar vermemize sebep olur bilirim.Benim de çok başıma geliyor.Bir esiyor hemen gidip saçlarımı kestiriyorum ama uzun saçlı güzel hemcinslerimi görünce açıkcası çok pişman oluyorum. Saçlarımı neden kestirdim diye kendime çok kızıyorum.Saçları kestirdiğinizde sizin de pişmanlıklarınız olur ve aklınıza hemen şu soru gelir: Saçlarım nasıl hemen...
  2. Saç İçin Hızlı Uzatma Maskeleri

Saç İçin Hızlı Uzatma Maskeleri

saç uzaması için havuç maskesi saç canlandırma maskesi Saçınız kısa ise saçınızı her gün düzenli olarak ılık su ile yıkamak işinizi kolaylaştıracaktır. Bunun yanında saf zeytinyağını saçınıza maske olarak sürüp beklemek, durulama sularında sirke ile saçı durulamak, ısırgan yağını badem yağıyla karıştırıp şampuana katarak saçı öyle yıkamak, doğal saç bakım yağları kullanmak da yine saçınızın...
  3. Bu Maske İle 1 Aydan Sonra Saçlarınız Uzayacak!

Bu Maske İle 1 Aydan Sonra Saçlarınız Uzayacak!

Bu konu; Bu Maske İle 1 Aydan Sonra Saçlarınız Uzayacak hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saçları kısa olanlar ya da kestirmek zorunda kalıp da bir an önce uzamasını isteyenler için harika bir haberimiz var. Denenmiz ve çok iyi sonuç vermiş bir maske tarifi ile karşınızdayız. Bu maskeyi uygulamaya başladıktan 1 ay sonra saçlarınızdaki değişimi ve uzamayı siz de...
  4. Saçlarınız Tarçın Maskesiyle Daha Hızlı Uzasın

Saçlarınız Tarçın Maskesiyle Daha Hızlı Uzasın

Bu sayfa; Saçlarınız Tarçın Maskesiyle Daha Hızlı Uzasın haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, mis gibi bir sütlaç ya da muhallebinin, tavuk göğsünün üstüne döktüğümüz tarçın sağlığa son derece faydalı bir gıda. Tükettiğimiz takdirde faydasını gördüğümüz bu gıdanın saçlarımıza da faydası var desek inanır mısınız? Cassia bitkisinin kurutulmuş iç kabuğu olan tarçın,...
  5. En Hızlı Saç Uzatan Bitkisel Maskeler

En Hızlı Saç Uzatan Bitkisel Maskeler

hızlı saç uzatma hızlı saç uzatan maskeler saçlar nasıl uzar Saçlar bir bayanın en önemli aksesuarlarından biridir. Bazı bayanlar kısa saç modellerini tercih edebilir. Bazıları ise uzun saç modellerinden yana tercih kullanabilir. Bazen kestirdiğiniz saçlarınızın sonrasın da pişmanlık duyabilir ve bir an önce saçlarınızın hızla uzamasını isterseniz. Aslında bitkisel bir takım saç maskeleri ile...

Sayfayı Paylaş