gebe
  1. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

tarih dersi

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında ..αѕi_мєℓєk.. tarafından paylaşıldı.

bu seneydi tarih dersini çok severim hocanın sınıfdakı en iyi ögrencısıde benim.ders bitimine 10dk kala dersi bitirmişti hoca sınıfdakılerle muhabbet ediyordu bnde cantamı maanın ustune koymuştum göz ucuyla tlf baktım msj yasdım hocada görmuş.birden demesmi bazıları anlamıyor ama ben tlfla ugrastıklarını göruyorum die. ne cok utanmıştım en sevdigim hocaya rresil olmuştum :( :( yinede en yuksek sözlu bnmdi :D

2. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende yapardım aynısını hoca ders anlatırken telefonla yada başka bişiyle ugraşırıdm

3. queenn

queenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen tarih dersi. . .. yanımdaki arkadaşım ilk ders olduğu için çantasını açıp kitap defter ne varsa cıkarıcak..hiç unutmam çantası üstten kapaklıyı,kapağı kaldırıp fermuarı acmasından hemen hemen 2 dakıka sonra bembeyaz sıramızın ustune simsiyah bi böcek volta atmaya başladı .. meğerse arkadsımın cantasına evlerınden bı mısafır girmiş.. bense arkayamı zıplimm oturuo gülimmi bilemedim

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    n hoca ders anlatırken tlde konuştum bi defasında:D

5. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben sınavda kopya çektim sonrası berbat zaten arkadaşlar kurtarmasa şimdi disiplindeydim ben yazık

tarih dersi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat dersi

hayat dersi

Neler yedi bu diş, ne altın oldu ne gümüş. Gençler ihtiyarların aptal olduklarını sanırlar. Ama ihtiyarlar gençlerin aptal olduklarını bilirler... Şanssızlığa katlanabiliriz , çünkü dışarıdan gelir ve tümüyle...
  2. Hayat Dersi

Hayat Dersi

On dokuz yıl evveldi. Stockholm'e gitmiştim. Bir otele indim. Geceydi. Sabahleyin, traş olmak için lavaboya gittiğimde, aynanın yanında ilginç bir not gördüm. Lütfen diyordu, trastan sonra jiletinizi çöpe atmayın. Yanda bir kutu var,oraya bırakın. Bir tek jiletle dahi olsa, İsveç çelik sanayisine yardımcı olun. Doğrusu hayretler içinde kaldım. Çocukluğumdan beri çelik eşya denince akla İsveç...
  3. Okullarda Alevilik dersi

Okullarda Alevilik dersi

Ak Parti'nin alevilik açılımı devam ediyor. Bu kez Reuters sordu. Ak Parti Grup Başkanvekili Nihat Ergün cevapladı. Bakın neler söyledi? AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Ergün, din dersleri ve Alevilikle ilgili talepler konusunda Reuters'a verdiği demeçte, Alevi inanışının okullarda öğrenilmesi yolunun açılabileceğini söyledi. Ergün, bugün yayımlanan demecinde, “Din dersleri bireysel...
  4. edebiyat dersi

edebiyat dersi

oldum olası edebiyattan kııcık kapardım cuma ve pazrtesileri öğleden sonra 2 ders edebiyattı.. cuma gnü birgündü hava güzeldi arkadaşlarla pikniğe gidecketik hocamızı derse gelemsin diye arabasını düz kontakla goturduk oda polise hırsızlık var diye gitti ve ogun karakolda geçti günü.. akşamda arabasını evine götürüp açtık deposunuda fulledik benzinle güzlece yıkadık temizledik... farın biri...
  5. Albert Einstein'dan Hayat Dersi

Albert Einstein'dan Hayat Dersi

albert einstein, hayat dersi, nedir, öğütleri, tavsiyeleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bu güne kadar yşamış en ünlü bilim adamlarından fizikçi Albert Einstein hayata dair 10 maddelik tavsiyelerde bulunmuş.Bakalım neler demiş? 1. Merakınızın peşinden gidin “Benim özel bir yeteneğim yok. Yalnızca tutkulu bir meraklıyım.”Sizin merakınızı çeken...

Sayfayı Paylaş