gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tarkan - Ayrılık Zor

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

giriş: Bb-C-Dm Bb C Dm
    Ayrılık zor ayrılık
    Bb C Dm
    Çekilir dert değil sevgilim
    Bb C Dm
    Gurbetin soğuk geceleri
    Bb C Dm
    Alınyazım kaderim benim

Bb C Am Dm
    oooooooofff oooooooffff
    Bb C Dm
    Arada aşkın hatırı olmasa
    Bb C Am Dm
    oooooooffffff ooooooofff
    Bb C Dm
    Durmazdım inan buralarda
    C
    Her veda zulum ona
    Bb
    Hasret okuyor canına
    Am
    Mecbur biliyor gönül katlanıyor
    C
    Gitmeli diyor bu diyardan
    Bb
    Tükenip ziyan olmadan
    Am
    Gönül yapamıyor göze alamıyor

Tarkan - Ayrılık Zor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan biyografisi

Tarkan biyografisi

Tarkan, 17 Ekim 1972’de Almanya'nın Alzey kasabasında, altı çocuklu bir ailenin beşinci çocuğu olarak doğdu. Müzik aşkı daha 3 yaşlarında başlayan Tarkan, 6. sınıfa geçerken, 14 yaşında Türkiye'ye döndüğünde, müziğe duyduğu bu büyük ilgi onu lise eğitiminin yanısıra Türk Sanat Müziği dersleri almaya yöneltti. 1990 - 1992 yılları arasında devam ettiği Üsküdar Musiki Cemiyetinde, kendisini müzik...
  2. Tarkan - Bounce

Tarkan - Bounce

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tarkan - Uyan

Tarkan - Uyan

İki gözü iki çeşme Hepimize sesleniyor Deva bul bu derde Gel beni kurtar diyor Kanadı kırık kuş gibi Garibin içi kan ağlıyor Beni ateşe atmadan önce Vicdanına bir sor diyor Uyan uyan uyan uyan Koy elini kalbine geç olmadan Bu yolun sonu yokuştur deme Dağları aşarız eğer inanırsan Uyan uyan dostum uyan Koy elini kalbine geç olmadan Bir olur geliriz üstesinden Her şey mümkün eğer...
  4. Tarkan zayıflıyor

Tarkan zayıflıyor

mega star Tarkan zayıflamak için yağlarını aldırıyormuş..... AYRILIK DEĞİL ESTETİK ERİTMİŞ! BİLGE'DEN AYRILDIKTAN SONRA KİLO VERDİĞİ GÖZLENEN TARKAN'IN NEDEN ZAYIFLADIĞI ORTAYA ÇIKTI. Bilge Öztürk'ten ayrıldıktan sonra 10 kilo veren ve 'Birlikteyken çok abur cubur yiyorduk, ayrılınca zayıfladım' diyen Tarkan'ın yağlarını aldırdığı konuşuluyor. Tarkan'ın daha çabuk zayıflamak için bu yola...
  5. Başın Sağolsun Tarkan...

Başın Sağolsun Tarkan...

tarkan acı günü yasta teyzesi vefat etti cenaze töreni haberleri burada arkadaşlar. Mega Star Tarkan, annesinin 50 yıllık arkadaşı olan manevi teyzesini kaybetti. Meleklermekani.com olarak Tarkan'a "başın sağolsun" diyoruz ve vefat eden alzheimer hastası Rukiye Güler'e Allah'tan rahmet diliyoruz. Tarkan'ın acı gününden resimler ve o günden haberleri sizlerle bu sayfamızda...

Sayfayı Paylaş