gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tarlusal kullananlar kullanıp kaçıncı gün adet oldunuz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar bu polistik yüzünden ben yaklaşık 3 aydır adet olamıyorum yani adet oluyorumda çok gecikiyor sizden ricam şudur, tarlusal kulanan varmı aranızda ben kullanıyorum, bu adet söktürücü tarlusal dan günde 2 sabah 2 akşam olmak üzere üç gün kullandım ve biteli bir hafta oldu hala adet olmadım. Bunu kullanan var mı teşekkür ediyorum. Bu normal bir durum mu kızlar merak ediyorum ???

Tarlusal kullananlar kullanıp kaçıncı gün adet oldunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tarlusal

tarlusal

Kızlar ya ben adet olmuyorum diye doktorum bana tarlusal ilacından verdi şimdi sorularımı sormak istiyorum. Bu tarlusal gebeliğe engel mi ve çocuğu düşürür mü bağzı yerlerde cçocuğu istemeyen kadınların bunu kullandığını yazdıklarını okudm. Artı bu ilacı kullandıktan ne kadar süre sonra regl olabiliyoruz. Hepsini bitirmemiz gerekiyor mu lütfen yazar mısınız ?=
  2. Adet geciktirici kullananlar bakarmısınız

Adet geciktirici kullananlar bakarmısınız

Sevgili melekler adet geciktirici hiç kullandınızmı?Kullananlar lütfen kullandıkları ilacın yan etkisi varmı,ne kadar kullandınız detaylı bilgi verirseniz sevinirim..
  3. Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar? arkadaşlarım benim adetlerim son derece düzensiz arkadaşlarım. Acaba adet söktürücü olarak sizler ne kullandınız allaşkına bana yardım edin. Adet tarihlerim bu kadar düzensiz olduğu için hamile kalmak içinde sıkıntı yaşıyorum. Yumurtlama ne zaman bilemiyorum. Siz Farlutal kullandınız mı nasıl kullandınız daha sonra hamile kaldınız mı teşekkürler.
  4. Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Merhaba arkadaslar.. Adetim bittikten 2 gun sonra esimle iliskiye girdik.. Tabi kazaya kurban gittik orası ayrı :).. İliskiden 10 gun gecti adetime daha var ama sizce hamile miyimdir.. Test yapmam gerekir mi yoksa daha belli olmaz biraz bekliyim mi??
  5. Tarlusal Kullandıktan Kaç Gün Sonra Adet Olunur? Tüm Detayları İle Burada

Tarlusal Kullandıktan Kaç Gün Sonra Adet Olunur? Tüm Detayları İle Burada

Tarlusal Kullandıktan Kaç Gün Sonra Adet Olunur- Bu yazımızda başlıktan da anlaşılacağı üzere yine çok merak edilen bir konu üzerine konuşacağız. Tarlusal nedir? Tarlusal ilacı ne için kullanılır? Tarlusal kullandıktan kaç gün sonra adet olunur? gibi sorulara da yanıt bulacaksınız bu yazımızda. Şimdi ilk olarak tarlusal ilacın bir hormon ilacı olduğunu söylemeliyim. Peki ne işe yarar bu ilaç?...

Sayfayı Paylaş