gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

tarot hiç bukadar lazım olmamıştı...

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

öncelikle site kurallarına aykırı bişe yapmak istemem ama handancanın tarot baktığı konuyu bulamadım buldugum tüm konular kapatılmış benim konum ciddi bir konu oldugu için açtım melekler....kusuruma bakmazsınız inş. mrb. handanca..
    benim olay biraz vahim sanırım babası bitkisel hayatta olan cok sewdıgım bir sewgılım var 10 yılı askın bi süredır tanısıyor 2,5 senedırde beraberız beraber olabılmemız aslında ımkansız deıl kı olacakta askerde su an ve gelınce dırek nısan düğün vs. kesınlıkle aıleler tarafından bı pürüz yok ama asıl konu babasının yaklasık 1 senedır beyın kanaması gecırıp bıtkısel hayata gırmesı ... bu durum onu üzdüğü gibi benide cok üzüyor sonu ne olacak cok merak edıyorum hıcbır tedavıye cvp vermedıgı gıbı ne iyileşiyor nede hayattan kopuyor ben bu konuda yapabılecegın bır sey varsa onları dınlemek ıstıyorum senden bu arada sewgılım balık ben aslan burcuyum tabı eger mumkunse eger olmayacak birseyse bıle bana bır dipnot dusmenı cvp yazmanı rıca edıyorum tsk ediyorum hoşçakal..

tarot hiç bukadar lazım olmamıştı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim Hiç Senim Olmamış Gibi!..

Benim Hiç Senim Olmamış Gibi!..

Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını. Bıraktığın bu mavi...
  2. Aşk benim hiç Senim olmamış

Aşk benim hiç Senim olmamış

Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını. Bıraktığın bu mavi düşleriyle...
  3. benim hiç senim olmamış...

benim hiç senim olmamış...

Aşk benim hiç Senim olmamış ... Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını....
  4. 'Hiç de güzel olmamış'

'Hiç de güzel olmamış'

helal olsun valla evlat yetiştirmeyi bilen en iyi sanatçı bence..bakın hanımlar sizde hak vereceksiniz. allah böyle anneliği herkese nasip etsin.. Hülya Avşar bu sabah konuk olduğu "Doktorum" programında kızı Zehra'nın yılbaşı akşamı yaptığı makyajla ilgili konuştu... Kanal D de yayınlanan "Doktorum"a konuk olan sanatçı Hülya Avşar, programın sunucusu Zahide...

Sayfayı Paylaş