gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Tarot Kitabı alacaklara tavsiyem

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

tarot kitabı en iyi tarot kitabı kitabi kitapları [​IMG]
    Arkadaşlar sürekli soruyorsunuz hangi kitabı alalım diye..
    Bende bir araştırma yaptım ve size yukarda resmi görünen Kurmay Yayınlarının basmış olduğu kitabı tavsiye etmeye karar verdim.
    Kitapta bir tahta kutuda 78 adet normal kağıt ebadından büyük kartlar var.
    Bu kartların büyük olması karta baktığınızda ince noktaları görmenizi sağlayacak.
    Sonra yanında 171 sayfalık bir eğitici kitap var. Bunlada ilk etapta kartların ne anlam taşıdığını öğrenmiş olacaksınız.

Kartların arka yüzü yaldızlı. Hatırladığım kadarda kutuya koymadanda kırmızı kadife bir torbası var ona koyuyorsunuz.
    Bütün büyük kitapçıların Astroloji bölümünde bulabilrisiniz.
    Hadi bakalım iyi öğrenmeler size:handanca:

2. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler handanca inşallah öğrenirizde bizde sana bakarız hep ben hep ben olmaz dimi bencil olmamalıyız öğreneyim söz hemencecik sana bakacağım artık yorum yaparsın nası baktığıma dair

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    elbette bakabilirsin;)

4. defnee24

defnee24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bendemi alsam acaba.ama 6.his de önemli.hislerim pek kuvvetli değil benim.

6. pelin_m

pelin_m Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürler handanca bendede bu kitaptan var ama bakmayı bi türlü ögrenemedim. özel bi yetenekmi gerekiyor bilmiyorum ama bakamıorum:)

7. terrarossa

terrarossa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Tarot Kitabı alacaklara tavsiyem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kitap Tavsiyeleri

Kitap Tavsiyeleri

Hadi birbirimize kitap tavsiye edelim... Masonlar ve siyonizm ile ilgilenenlere.... Tuncar Tuğcu'nun Masonların Saklı Tarihi adlı kitabını tavsiye ederim. GKY Yayınları, 254 sayfa, Ankara 2005 basım... İlginç bilgiler bulacağınız bir kitap diyebilirim. "1960lı yılların sonunda Hacettepe Üniversitesi'nde, üniversitenin değişik birimlerinde çalışanların farmason olmak için nasıl...
  2. Çocuğunuz Kitap OKusun İstiyorsanız Bu Tavsiyelere Uymanız Gerek

Çocuğunuz Kitap OKusun İstiyorsanız Bu Tavsiyelere Uymanız Gerek

Teknoloji ile erken yaşta tanışan çocuklara kitabı sevdirmenin ipuçları Hepimiz çocukların kitap okumasını istiyoruz. Kıpır kıpır teknoloji ile erken yaşta tanışan çocuklarımıza hareketsiz duran kitapları sevdirmek eskisi kadar kolay değil. Birçok değişik oyun, oyuncak, teknolojik alet arasından sıyrılarak bir çocuğun ilgisini çekebilecek bir kitabı seçmek ne kadar da güç, değil mi?...
  3. kitapların yerini teknolojik ürünler mi alacak

kitapların yerini teknolojik ürünler mi alacak

Sevgili melekler, İlköğretim çağındaki çocukların kitapları çok ağır oluyor.Yolda çantalarının altında iki büklüm olan çocukları hepimiz görüyoruz.şimdi bu soruna teknolojik bir çözüm sunuluyor....Kitap yerine CD kullanılsın:) Yeni eğitim-öğretim dönemi öncesi özellikle ilköğretim çağındaki öğrencilerin ağır çanta taşımak zorunda bırakılmaması, bunun yerine internet ve bilgilerin...
  4. kitap tavsiyeleri arıyorum

kitap tavsiyeleri arıyorum

selam malum yakında 15 tatil var üniversite öğrencisiyim ve kitap okumaya da oldukça meraklıyım hatta çevremde kitap kurdu olarak tanınırım bana son okuduğunuz ve beğendiğiniz kitap tavsiyelerinde bulunurmusunuz
  5. Piyano Alacakların İşine Yarayacak Tavsiyeler

Piyano Alacakların İşine Yarayacak Tavsiyeler

Piyano Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Piyano seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir çok faktör bulunmaktadır. Piyano almadan önce piyano hakkında ve çalışma prensibi hakkında detaylı bilgi edinmenizi ve satın alırken yanınızda işten anlayan birini bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde piyasa da bulunan çakal satıcıların eline düşebilir ve yüksek bütçelerle olması gerekenden...

Sayfayı Paylaş