gebe
  1. canmercan

canmercan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tarot Özel Bölümü

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında canmercan tarafından paylaşıldı.

Merhaba Handanca; Rakamlarım 5 , 49, 70 Burcum YAY, sevdiğimin burcu BALIK
    Şu anda ayrıyız, birbirimizi çok severdik. Yeniden birleşicek miyiz, mutlu olacak mıyız? O'nu bekliyorum sabırla, ne zaman gelicek?

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
Tarot Özel Bölümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün doğum günü olanlara özel TAROT açılımı

Bugün doğum günü olanlara özel TAROT açılımı

bugün doğum günü olanlar doğum günü bugün olanlar Arkadaşlar doğum günü olan arkadaşlara eğer isterlerse buraya yazmaları halinde özel bir Tarot açılımı yapacağım.. Doğum tarihinizi varsa dileğinizi yazmanız yeterli. sağlıkla kalın M.M. tarot Danışmanı handanca
  2. ESOTERIC (Özel) Tarot Destesi

ESOTERIC (Özel) Tarot Destesi

tarot desteleri en iyi tarot destesi Bu tarot destemiz Tarot Jean François Alliette, Etteilla olarak ezoterik çevrelerince bilinen ve onlar tarafından oluşturulan bir destedir. 78 karttan oluşur. Onsekizinci yüzyılın sonunda cartomantic geleneğinin kökeninden etkilendi. Thoth'a göre bu destedeki simgeler Mısır yaşantısından etkilenmiş. O yüzden bu kartların yeniden tasarlanmasını ve...
  3. Ağustos ayına özel Burçlarınıza Tarot Sırları

Ağustos ayına özel Burçlarınıza Tarot Sırları

tek kart tarot tarot tek kart okuma şanslı sayılarım şans sayılarım [/CENTER] [/CENTER] İkizler Aşk burç Okuma: Balık, yay, Kova Burcu ile uyumluluk var. Karma Okuma: Kararlarınızı sabahın erken saatlerinde almayın .. Tek Kart Tarot Okuma: Üç Para Kartı - Gidecek yerlere yapılacak işlere birgün önce karar ver. Organizasyoncu ol. Bu ayki Şanslı Sayıların - 39 - 45 - 7 - 16 - 89 - 76...
  4. özel tarot falı

özel tarot falı

bugünkü koç tarot falım merhaba handanca 3 defa mesaj mesaj attım ama cevap alamadım erkek arakadaşım ile aramız bozuldu sebep yok onun kalbi ağlıyor benimkide ağlıyor onun korkuları var anladığımkadarıyla tam evlilik aşamasına gelmiştik bu oldu.ben istanbulda o başka bir şehirde benden uzaklarda:(( benim burcum 8 haziran ikizler onunkisi 3 temmuz yengeç tekar barışma ve bir araya gelme...
  5. Özel Tarot Falı bakıyorumm

Özel Tarot Falı bakıyorumm

sevgilimle ne kadar uyumluyum 2011 tarot falı tarot falı 2011 türkiye fali Arkadaşlar bu bölümde özellikle sorunlu arkadaşlarımıza yardım etmek istiyorumm.. Herkese bakım yapılmayacaktır.. Yazıp gitmeniz, size cevap verileceğini göstermez... Sorunlarınızın önemine göre size yardımcı olmaya çalışacağım... (ayrılık sorunları, evlilik sorunları, özel sorunlar) Sorunlarınızda nasıl...

Sayfayı Paylaş