gebe
  1. aycam20

aycam20 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tarotttt baktırmak istiorumm

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında aycam20 tarafından paylaşıldı.

sitenize yenı uye oldum.. bende tarot baktırmak istiyorum.yardımcı olur musunuz lutfen.. ben yay burcuyum,hayatıma giren erkek kova burcu.. kısa bir süre telefon görüşmesi yaşadık bi kere bırbırımızı görduk. uzakta olunca sık aramamasından sürekli şikayetçi oldum.suan zamana bırakmamızı istedi. merak ettıgım benı arayacak mı acaba. bi şekılde bi hareket görecek miyim ondan

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: tarotttt baktırmak istiorumm
    sevgili; aycam20 tarot uzmanımız sağlık nedenleriyle bir süre tarot bakamayacaktır.bilginize...

tarotttt baktırmak istiorumm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

Tarot FaLı Baktırmak İsteyenLer Burdan

gerçek tarot falı dileğim olacakmı dileğim olacak mı gerçek tarot falı baktırmak isteyenler burdan Evet Melekler Tarot falı artık bu başlık altında bakılacak. yapmanız gerekenler; *Bu başlık adı altında mesajınızı yazınız. *Mesajınız ile ilgili 1 ile 78 arası üç rakam yazınız. *ilişkilerde burç belirtirseniz açılım daha net olacaktır. ÖNEMLİ NOT: Özel mesaj atan üyelere kesinlikle...
  2. fal baktırmak istiyorum

fal baktırmak istiyorum

fal baktırmak istiyorum bedava fal baktırmak istiyorum bedava baktirmak yıldız falıma bakmak ücretsiz fal bakan ve uydurmadan bakan birileri varmı çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler
  3. wenomangel tarot falı baktırmak istiyor

wenomangel tarot falı baktırmak istiyor

slm handanca ben yeni katıldım ve tarot baktırmak istiyorum ama mesaj yazmam gerekiyomuş sanırım bi açıklarsan sewinirm napmam gerektiğini şimdiden teşekkürler....
  4. tarotttt

tarotttt

tarotuma bak merhaba handanca hn sitenize işlerimin yoğunluğu nedeniyle cok az girebiliyorum .Lütfen benimde tarotuma bakarmısınız o kadar ihtiyacım varki anlatamam.Biliyorum en 30 mesaj demişsiniz ama inanın hiç vaktim olmuyor .Eğer tarotuma bakarsınız beni nasıl mutlu edersiniz anlatamam.Eğer bakmam isterseniz bilgileri yazmak istiyorum.Eğer bakmaksanızda yinede tsk ederim,cok öpüyorum sizi...
  5. Fal baktırmak günahtır!!

Fal baktırmak günahtır!!

bu konu;fal baktırmak günahmıdır,fal baktırmak harammıdır hakkında bilgiler vermektedir Bugün kenarda, köşede, neredeyse her mahallede çeşitli adlar altında kendilerine birtakım masum ve modern unvanlar takarak mesleklerini icra eden had ve hesaba gelmeyen falcılar kol geziyor.Yahu arkadaş kelin ilecı olsa başına sürer!Her haltı bildiğini idda eden bu şarlatanlara inanmayın!Zira inanarak...

Sayfayı Paylaş