gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Taşı Topragı Altın İstanbul

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

istanbul istanbul taşın toprağın altın şarkısı anadolu hisarı boğaz köprüsü boğaziçi köprüsü [​IMG] Topkapı Sarayı

Ortaköy Camii ve Boğaziçi Köprüsü.

Galata Kulesi Gece mükemmel bi manzara

Küçüksu kasrı

Hisarlar

Rumelihisarı

Boğaziçi Köprüsü

Kız Kulesi

Ayasofya denizden çekilmiş hali

Süleymaniye cami gece

Sultanahmet Alman Çeşmesi

Galata Kulesi siyah-beyaz

Ayasofya denizden çekilmiş hali

Nostaljik Tramvay istiklal caddesi-taksim

Dikilitaş - Obelisk sultanahmet

İstiklal Caddesi - Taksim

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Taşı Topragı Altın İstanbul
    Yerebatan Sarnıcı

Anadolu Hisarı

Çamlıca

Galata Kulesinden Topkapı Sarayı

Ortaköy Cami

Ayasofya gece

Sultanahmet Cami

Sultanahmet Cami içeriden

Sultanahmet Cami Gece

Süleymaniye Cami

Şehzade Camii

Rüstem Paşa Camii
    Rüstem Paşa Camii içten
    Sultanahmet Cami gece bir başka kareden

Sultanahmet Cami

Taşı Topragı Altın İstanbul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. altın ve taş tutkunlarına

altın ve taş tutkunlarına

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Taş

Taş

Yerde yahut duvarda görülen taş takı kalpliliğeğe, cehalete, gaflete işsiz kimseye; Bir taşa sahip olmak yahut satın almak, yukarıdaki vasıfta birine galip gelmeye yahut bu itelikte bir kadınla evlenmeye; Taş bazen ölüme, Taş olduğunu görmek dinde bozuklluğa ve katı kalpliliğe, felç olmaya yahut ölmeye, İnsanların üzerine taş yağdığını görmek katı kalpliliğe ve insanlara salınacak vergiye,...
  3. Ahmet Özer - Altın Taş İçinde Ginam Ezdiler

Ahmet Özer - Altın Taş İçinde Ginam Ezdiler

altın taş içinde ginam ezdiler aman aman aman ey gümüş tarak ile zülfüm çözdüler aman aman aman ey yatsıya varmadan başım bozdular aman aman aman ey ırak yakın deme anam gel bana aman aman aman ey gizim işkencede deye ağlama aman aman aman ey sabah namazında bindik atlara aman aman aman ey yatsıya varmadan indik yadlara aman aman aman ey anam benim başım yaktın odlara aman...
  4. İstanbul Seyrantepe'de heyelan can aldı

İstanbul Seyrantepe'de heyelan can aldı

İstanbul'da yağmurdan istinat duvarı gecekondunun üzerine çöktü. 16 yaşındaki sağır dilsiz Melek hayatını kaybetti. Göçükte mahsur kalan dört kişiyi itfaiye kurtardı.. İstanbul Seyrantepe'de Barbaros Caddesi Mescit Sokak 112 No'lu geçici sokaktaki bir tepenin yamacında bulunan Çapkan ailesine ait iki gecekondu yağmur nedeniyle göçen toprağın altında kaldı. Üst kısımdaki gecekondunun...
  5. Türkiye'nin taşı toprağı altın

Türkiye'nin taşı toprağı altın

aslında konu başlığımızdaki söz İstanbul için kullanılmaktadır ama ben okuyacağınız haberimize çok uygun olduğunu düşündüm eminim sizde bana hak vereceksiniz.... TÜRKİYE'DE DAHA KOLAY ÜNLÜ OLUNUYOR AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN ÜNLÜ MANKEN TATİANA MARİNESCU, ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU.. Sözlerine Türkiye'de bir çok güzel bayanın ve başarılı mankenlerin olduğunu söyleyerek başlayan Tatiana...

Sayfayı Paylaş