Tayt giyen erkekler!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Tayt giyen erkekler!
tayt giyen kadınlar tayt giyen ünlüler kadın elbisesi erkekler erkek modelleri dar kadınlar
Bu konuda ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama arkadaşlar herşeyin bir yakışığı var bana göre..

Şahsen erkeklere taytı ben hiç yakıştıramadım belki aranızda bu konuda beni eleştirende olabilir ama yani ne bilim hoş durmamış sonuçta erkeklerin kıyafetleri daha ağır görünüşte olmalı bu benim fikrim.. Tayt bana göre sadece bayanlara özel bir giysi..

Ben böyle düşünüyorum ama Avrupa da bu erkekler arasında tayt modası almış başını yürümüş..Şimdi size haberle ilgili detaylı bilgiyi aktarıyorum

Kadınların farklı alternatifleri karşısında kısır kalan erkek kıyafet seçenekleri, kendini ispatlamaya çalışıyor.

Tayt modasını sokakta yorumlayanlar, taytı üst üste giyme trendiyle birlikte harmanlıyor.
tayt1-6942.jpg

Tayt baletlerin ya da bisikletçilerin spor veya şov kostümü olarak göz aşinalığı sağlasada sokak modasında farklı yerini koruyor. Oysa sokaktaki yeni yorumlanan dar giyecek, katlı formüllerle yeni bir görünüm kazanıyor.

Taytlar, tasarımcıların elinde geçtiğimiz sezon erkek defilelerinde de yenilik olarak göze çarpmıştı. Farklı silüetleri Givenchy, Bernhard Willhelm ve John Galliano yorumlamıştı.

tayt2-2329.jpg

Evet haber böyle işte arkadaşlar:)

Peki bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz herkes fikrini beyan ederse sevinirim.Sizce bir erkeğin tayt giymesi normal mi yoksa abes birşey mi?

İğrenç:D benim eşim de giyiyo ama günlük giydiği uzun pantolonun altına üşümemek adına giyiyo. Ve benden başkası görmüyo giydiğini. hahaha

Geri