Tayt giyen erkekler! | Melekler Mekanı FORUM - 01 Eylül 2016

Tayt giyen erkekler!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.173
    Ödül Puanları:
    113
    tayt giyen kadınlar tayt giyen ünlüler kadın elbisesi erkekler erkek modelleri dar kadınlar
    Bu konuda ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama arkadaşlar herşeyin bir yakışığı var bana göre..

Şahsen erkeklere taytı ben hiç yakıştıramadım belki aranızda bu konuda beni eleştirende olabilir ama yani ne bilim hoş durmamış sonuçta erkeklerin kıyafetleri daha ağır görünüşte olmalı bu benim fikrim.. Tayt bana göre sadece bayanlara özel bir giysi..

Ben böyle düşünüyorum ama Avrupa da bu erkekler arasında tayt modası almış başını yürümüş..Şimdi size haberle ilgili detaylı bilgiyi aktarıyorum

Kadınların farklı alternatifleri karşısında kısır kalan erkek kıyafet seçenekleri, kendini ispatlamaya çalışıyor.

Tayt modasını sokakta yorumlayanlar, taytı üst üste giyme trendiyle birlikte harmanlıyor.
    Tayt baletlerin ya da bisikletçilerin spor veya şov kostümü olarak göz aşinalığı sağlasada sokak modasında farklı yerini koruyor. Oysa sokaktaki yeni yorumlanan dar giyecek, katlı formüllerle yeni bir görünüm kazanıyor.

Taytlar, tasarımcıların elinde geçtiğimiz sezon erkek defilelerinde de yenilik olarak göze çarpmıştı. Farklı silüetleri Givenchy, Bernhard Willhelm ve John Galliano yorumlamıştı.

Evet haber böyle işte arkadaşlar:)

Peki bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz herkes fikrini beyan ederse sevinirim.Sizce bir erkeğin tayt giymesi normal mi yoksa abes birşey mi?

2. ulquss

ulquss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya iqrenc ama hic yakısmamıs :S

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ayyy cok kötüü :S:S:S

bencede hic yakismiyor....

iyyy

tskler paylasim icin :)

4. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iğrençççççç

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    580
    Ödül Puanları:
    0
    Bence hiiiiçç yakışmıyo itici geliyo bana :S

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    2.fotodaki cocukta hoş durmus ama normalde giyilmesini istemmem o ne ya :D

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    0
    yakışmamış hakkaten :)

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    İğrenç:D benim eşim de giyiyo ama günlük giydiği uzun pantolonun altına üşümemek adına giyiyo. Ve benden başkası görmüyo giydiğini. hahaha

9. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy bu ne böle amanın.....
    hiç begenmedim ıyy.....

10. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    63
    çok kötü ya erkelern nasıl bi zevki var

Tayt giyen erkekler! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Taytlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. aynı elbiseyi giyen ünlüler!sobee:)

ünlülerin giydiği abiyeler sanatçıların giydiği abiyeler ünlülerin gece kıyafetleri aynı kıyafeti giyen ünlüler sanatçıların elbiseleri
  3. desenli taytlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Fanila Giyen Kadınlar

badi giyen kızlar ince giyinen kızlar kadın fanilası Fanila Giyen Kadınlar Onlar tam ortada kalan kadinlardandir. Aslinda distan baktiginizda arzu ettiginiz her yere koyabilirsiniz onlari. Çünkü henüz fanila giydiginden habersizsinizdir. Eylül'ün sonlarina dogru, havaya ilk serinlikler inmeye basladigi andan itibaren giyerler fanilalarini. Ilkbaharin ilik sicakliklarini hissetmeye...
  5. Tayt modası

tayt kombinleri tayt çizme kombinleri

Sayfayı Paylaş