gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

TC kimlik numarasından neler öğrenilebilir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, tc kimlik numarasından kişinin tüm kimlik bilgileri ele geçebiliyor mu acaba ? Yabancı birisi tcmizi öğrense ne gibi bilgilere ulaşabilir hakkımızda ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sorgulattığınız yada sahip olduğunuz bir kimlik numarası ile başkasına ait kimlik bilgilerine Nüfus Müdürlüğü'nden bile ulaşamazsınız. Kaydınız bulunduğu nüfus müdürlüğüne kimliğinizle birlikte başvurup vukuatlı nüfus kaydı talep ederseniz,nüfus kaydınızla ilgili istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

TC kimlik numarasından neler öğrenilebilir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tc kimlik numaram sorgulama sayfası

Tc kimlik numaram sorgulama sayfası

icra sorgulama tc no ile icra sorgulama tc sorgula sorgulaması sayfası Selam meleklerim Tc kimlik numaranızı merak mı ediyorsunuz? Yoksa hala alamadınız mı ? Aşağıdaki linkten TC KİMLİK numaranızı öğrenebilirsiniz. TC KİMLİK NUMARAMI GÖSTER
  2. tc numaramı öğrenmek istiyorum

tc numaramı öğrenmek istiyorum

tc no öğrenmek istiyorum tc öğrenmek istiyorum öğrenme yeni kimlikleri kimlik kartı tc numaramı öğrenmek istiyorum yazdım arkadaşlarım bir ton site çıktı bulana kadar kelimenin tam anlamıyla verem oldum :) İstedimki sizler aramayın. Tc kimlik numaranızı öğrenmek istiyorsanız tıkılayın :A:A Bu arada yakın zamanda elektronik kimlikler çıkacak arkadaşlarım dost hısım ve akrabalara duyrulur :)...
  3. Yeni Çipli Tc Kimlik Kartı Ne Zaman Çıkacak?

Yeni Çipli Tc Kimlik Kartı Ne Zaman Çıkacak?

Yeni Çipli Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı Nezaman Çıkacak? Aslında 2011 yılının başlarında kullanılacağı duyurulmuştu bu kimlik kartlarının. Geliştirme projesinide Tubitak üstlenmişti. 2011 yılındaki haberde şunlar yazıyordu meleklerim. " Tübitak tarafından geliştirilen çipli nüfus cüzdanlarının çipleri içerisinde tüm nüfus cüzdanı bilgileri yer alıyor. Bu bilgilerin yanında...
  4. TC kimlik numarasıyla adres bilgilerine ulaşılır mı

TC kimlik numarasıyla adres bilgilerine ulaşılır mı

Merhaba.Özel bir durumum var ve adres bilgilerimi kimseyle paylaşmak istiyorum.Merak ettiğim benim tcmi biri öğrense adresimi bulur mu ? Bilgi verirmisiniz ?
  5. TC Kimlik Numaranızla SGK Sorgulama Yapabileceğiniz Link

TC Kimlik Numaranızla SGK Sorgulama Yapabileceğiniz Link

tc no ile sgk sorgulama tc kimlik no ile sgk sorgulama Sevgili melekler, TC Kimlik numaranızla internet üzerinden sgk sorgulamanızı yapabilir, hizmet bilginizi öğrenebilirsiniz. Bunun için öncelikle BURADAKİ LİNKİ TIKLAYIN. Linke tıkladıktan sonra açılan pencerede sizden istenilen bilgileri dikkatlice girin. T.C. kimlik numaranız, nüfusa bağlı olduğunuz il, nüfus cüzdanınızın cilt...

Sayfayı Paylaş