Tchibo marka manikür pedikür setini tavsiye eder misiniz hanımlar?

B

birsnyol

Forum Okuru
Tchibo marka manikür pedikür setini tavsiye eder misiniz hanımlar?

Tchibo manikür pedikür seti kullananlar melek kadınlar kulubü tchibo manikür seti forum'da.​

Kızlar evde manikür ve pedikür yapabileceğim bir makine var mı. Tchibo manikür pedikür seti kullananlar var mı nasıl acaba kullanışlı bir ürün mü? Elektrikli mi yoksa pilli filan mı bu. Gerçekten tırnaklara bakım yapabiliyor musunuz değer mi almaya sizce? Buraya güvenerek geldim yorumlarınız benim için değerli kızlar eğer alıp memnun kaldınız ise yoruma yazabilir misiniz benim için bir de hangi siteden alabilirim?

Merhaba
Dediğiniz marka model hakkında olumlu yorumlar gördüm ama evde manikür pedikür yapabilecek kadar iyi bir makine olduğunu söyleyebilirim kesinlikle profesyonel manikür pedikürün yerini de tutmaz onu diyeyim. Ama zaten ben de profesyonel bir şey aramıyorum arada tırnaklarıma bakım yapmak istiyorum diyorsanız bunun için ideal bir ürün. İnternet sitelerine baktığımızda 200 lira civarı bir fiyata sahip. Ürün pille çalışmakta 6 başlıklı bir ürün. Hem pedikür hem manikür için ideal öyle zarar verici bir yapısı da yok. Kolayca evde uygulayabileceğiniz bir ürün. Tchibo manikür pedikür seti düşünenlere de fikir verir belki ama kullanan varsa gerçekten yorumda bulunabilir tabii kullananların düşünceleri önemli bizim için.

Evde manikür pedikür yapmaya meraklıysanız bir de şu yazımızı bir inceleyin derim. ''Manikür nasıl yapılır buyrun öğrenin'' linkte yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri