gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teamviewer Alternatif Program hakkında bilgiler

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Teamviewer Alternatif Program Hangisi
    Alternatif Program Teamviewer

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/tekni...tan-kontrol-programi-nedir-nasil-calisir.html diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise Teamviewer Alternatif Program hakkında bilgiler sunuyor ve konuyla ilgili olan tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

Teamviewer oldukça çok kullanıcısı olan bir program. Ancak sürümün ücretli olması dolayısıyla kullanıcıların çoğu alternatif program arayışına giriyor.

Bu programların sayısı oldukça fazla ama en yiilerini sıralayacak olursak;

RealVNC

TightVNC

UltraVNC

AMMYY

Bunların içinde kullanıcı dostu olan en iyi program ise AMMYY. Bağlanacağınız kişinin programı indirip size ID vermesi ve başlat tuşuna basması yeterli. Eğer yardım veren sizseniz, yine aynı programdaki Operatör butonunu kullanarak size verilen ID’yi girip bağlanıyorsunuz.

Teamviewer Alternatif Program hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ares Programı Hakkında Bilgi

Ares Programı Hakkında Bilgi

Ares Programı Hakkında Bilgi rica ediyorum lütfen bana bu konuda ayrıntılı yardım edin.
  2. Teamviewer Uzaktan Kontrol Programı Nedir Nasıl Çalışır ?

Teamviewer Uzaktan Kontrol Programı Nedir Nasıl Çalışır ?

Teamviewer Nedir Teamviewer Nasıl Kullanılır Sevgili melekler, diyelim bir arkadaşınıza telefon ya da msnden bir program koyması ya da "]bilgisayarında bir değişiklik yapması için tarifte bulunuyorsunuz fakat arkadaşınız bunu bir türlü beceremiyor. Ne yapacaksınız ? Ya sinir olup telefon ya da msnin ucunda kriz geçireceksiniz ya da şimdi sizlerle paylaşacağımız teamviewer programı...
  3. Deep Freeze Programı Nedir ve Kullanımı İle İlgili Tüm Bilgiler

Deep Freeze Programı Nedir ve Kullanımı İle İlgili Tüm Bilgiler

Deep Freeze Nedir ve Nasıl Kullanılır Deep Freeze Nedir, Kullanımı Nasıldır Genelde birden fazla kişinin ortak kullandığı bilgisayarlarda çok faydalı bir program olan Deep Freeze Nedir ve Nasıl Kullanılır tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz bu sayfamızda melekler... DeepFreeze HyperTechnologies tarafından geliştirilmiş, bilgisayarınızın her açılmasında kurulduğu andan itibaren...
  4. Deep Freeze Programı Nasıl Kullanılır Açılışı Kapatılışı İle İlgili Bilgiler

Deep Freeze Programı Nasıl Kullanılır Açılışı Kapatılışı İle İlgili Bilgiler

Deep Freeze Nasıl Açılır, Nasıl Kapanır Deep Freeze Nasıl Açılıp, Kapatılır Programın kendisi hakkında ayrıntılı bilgiler verdiğimiz Deep Freeze Nasıl Açılır, Nasıl Kapanır bu sayfamızda tüm bilgileri bulabilirsiniz sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz.... Deep Freeze'yi Açmak: Deep Freeze'yi klavye kısayoluyla CTRL+sol SHİFT+ALt+F5+F6 açıldıktan sonra parola sorucaktır....
  5. Teamviewer Uzaktan Kontrol Programı Kullanımı İle İlgili Tüm Bilgiler

Teamviewer Uzaktan Kontrol Programı Kullanımı İle İlgili Tüm Bilgiler

Teamviewer Kullanımı Teamviewer Kullanımı İle İlgili Bilgi Az önce programın kendisiyle ilgili verdiğimiz bilgilerin ardından bu sayfamızda da Teamviewer Kullanımı diğer ayrıntıları ile ilgili bilgiler paylaşıyoruz sizlerle melekler... Uzaktan Yardım işlemini gerçekleştirebilmek için önce TeamViewer Programını bilgisayarınıza kaydedip, kurmalı veya çalıştırmalısınız. 1. Programı...

Sayfayı Paylaş