gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

tek hece "ASK"

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

alıntı

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tek hece "ASK"
    emeğine sağlık çok güzeldi.

tek hece "ASK" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hecin devesi

hecin devesi

Rüyada hecin devesine bindiginizi gör-mek, bir Arap memleketinde tertiplenen bir geziye katilacaginiza veya is hususunda oralardan gelen bir heyeti kabul edeceginize isarettir.
  2. Orhan Gencebay - Tek Hece (Aşk)

Orhan Gencebay - Tek Hece (Aşk)

Var mi beni içinizde tanıyan Yaşanmadan çözülmeyen sır benim Kalmasa da şöhretimi duymayan Kimliğimi tarif etmek zor benim Kimsesizim; hısmım da yok hasmım da Görünmezim; cismim de yok resmim de Dil üzmezim; tek hece var ismimde Barınağım gönül denen yer benim Bülbül benim lisanımla ötüştü Bir gül için can evinden tutuştu Yüreğine toroslar dan çiğ düştü Yangınımı söndürmedi kar benim...
  3. *ask*

*ask*

Aşk bir yumak haline gelip boğazına sarılıverir insanın bazen. İşler çözülmez haldedir ve bu kördüğüm insanı istemediği şeyler yapmaya zorlar çaresiz. Birbiri ardına yapılan yanlışların en büyük nedeni ise kaybetme korkusudur. Bu korku bir kez girdi mi insanın yüreğine o andan sonra akıl ve mantık sürgüne gönderilmiş iki mahkuma dönüşüverir birden. Siz aşkınıza sahip çıkmaya çalıştıkça...
  4. Tek Hece (Aşk)

Tek Hece (Aşk)

tek heceli aşk Var mı beni içinizde tanıyan? Yaşanmadan çözülmeyen sır benim. Kalmasa da şöhretimi duymayan, Kimliğimi tarif etmek zor benim... Bülbül benim lisanımla ötüştü. Bir gül için can evinden tutuştu. Yüreğine Toroslar'dan çığ düştü. Yangınımı söndürmedi kar benim... Niceler sultandı, kraldı, şahtı. Benimle değişti talihi bahtı, Yerle bir eylerim taç ile tahtı, Akıl...

Sayfayı Paylaş