Tek koltuğum olsun benim olsun

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Tek koltuğum olsun benim olsun
Şöyle cam kenarında denize karşılık bir koltuk düşünün.Üzerinde oturup denizin o eşsiz güzelliğini izlerken çayınızı yudumladığınızı ve dalgaların kıyaya vurmasında çıkan o sesi dinlediğinizi düşünün.Ya da o tek koltukta sevdiğiniz bir romanı veya sabah gazetenizi okuğunuzu düşünsenize.Yani tek koltuğun olunca üzerine oturup rahatça dinlenebileceğiniz gibi bir çok şey geliyor aklıma.
Ben genelde tek koltukta büyük minderleri olan şöyle üzerine oturunca içine gömüldüğüm kuş tüyünden yapılmış bir koltuğum olsun isterdim:DAma nedense sadece istemekle kalıyorum...

Çünkü henüz öyle bir koltuk ile karşılaşmadım.Ama öyle güzel tekli koltuk modelleri buldum ki benim hayalimdeki koltuk kadar güzeller.Hadi gelin hep beraber bir gözatalım.Belki sizin hayalinizde ki koltuğu burda bulabilirsiniz.

tekli-koltuklar2-3765.jpg

Bu hayalim deki koltuğa biraz yakın.Ama kuş tüyü değil.

tekli-koltuklar1-1225.jpg

tekli-koltuklar3-2550.jpg

Kullanmasam da olur.Dekoratif olsun yeter derseniz.Önerim bu koltuktur...

tekli-koltuklar5-7358.jpg

Bu koltğun kumaşı harika...

tekli-koltuklar4-4282.jpg

tekli-koltuklar6-6301.jpg

tekli-koltuklar7-8828.jpg

Bu iki koltuk ev için değil zannedersem.Ama kendinize ait bir iş yeriniz varsa bence iş yeriniz için ideal:):):)

tekli-koltuklar8-3153.jpg

Deri koltuktan vazgeçemeyenler için tekli deri koltuklarda mevcut.

tekli-koltuklar9-3382.jpg

Eskilerden yani 70lerin modasından vazgeçemeyenler içinde çok şık kalsik koltuklar bulabilirsiniz.Tek koltuk olarak şuan elimde mevcut olan bu:DElimde derken resim olarak:D

tekli-koltuklar10-6069.jpg

Amann allah'ım ne harika birşey bu böyle.Şunun rengine bakarmısınız.Ben bu koltuğa otursam kendimi prenses zannederim:D:D:D

Geri