gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Tek koltuğum olsun benim olsun

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Şöyle cam kenarında denize karşılık bir koltuk düşünün.Üzerinde oturup denizin o eşsiz güzelliğini izlerken çayınızı yudumladığınızı ve dalgaların kıyaya vurmasında çıkan o sesi dinlediğinizi düşünün.Ya da o tek koltukta sevdiğiniz bir romanı veya sabah gazetenizi okuğunuzu düşünsenize.Yani tek koltuğun olunca üzerine oturup rahatça dinlenebileceğiniz gibi bir çok şey geliyor aklıma. Ben genelde tek koltukta büyük minderleri olan şöyle üzerine oturunca içine gömüldüğüm kuş tüyünden yapılmış bir koltuğum olsun isterdim:DAma nedense sadece istemekle kalıyorum...
    Çünkü henüz öyle bir koltuk ile karşılaşmadım.Ama öyle güzel tekli koltuk modelleri buldum ki benim hayalimdeki koltuk kadar güzeller.Hadi gelin hep beraber bir gözatalım.Belki sizin hayalinizde ki koltuğu burda bulabilirsiniz.

Bu hayalim deki koltuğa biraz yakın.Ama kuş tüyü değil.

Kullanmasam da olur.Dekoratif olsun yeter derseniz.Önerim bu koltuktur...

Bu koltğun kumaşı harika...

Bu iki koltuk ev için değil zannedersem.Ama kendinize ait bir iş yeriniz varsa bence iş yeriniz için ideal:):):)

Deri koltuktan vazgeçemeyenler için tekli deri koltuklarda mevcut.

Eskilerden yani 70lerin modasından vazgeçemeyenler içinde çok şık kalsik koltuklar bulabilirsiniz.Tek koltuk olarak şuan elimde mevcut olan bu:DElimde derken resim olarak:D

Amann allah'ım ne harika birşey bu böyle.Şunun rengine bakarmısınız.Ben bu koltuğa otursam kendimi prenses zannederim:D:D:D

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] devam devammm alışıyorsun siyahlara:D

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
Tek koltuğum olsun benim olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tek Bir Seçeneğiniz Olsa...

Tek Bir Seçeneğiniz Olsa...

Arkadaşlar hayatta sadece tek bir şarkıcıyı dinleme hakkı verseler ölene kadar hiç bıkmadan kimi dinlerdiniz?? sadece bir secenekk :D Ben ölene kadar evanescence - my ımmortal :g102:
  2. olsunda tek taş benim olsun diyenler

olsunda tek taş benim olsun diyenler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. tek tip kadınlar tarih oldu!!!

tek tip kadınlar tarih oldu!!!

Bu kış nelerin moda olacağını biliyoruz. Çoğumuz dolapları çoktan en moda parçalarla doldurdu bile. Peki kullanacağımız renklerin kaynağı ne? Tekrar eskiye dönüş mü var? Sanata ve masallara kıyafetlerimizde yer veriyor muyuz? İşte bu kışın gelecek, geçmiş, masal ve sanatla harmanlanmış felsefesi... KADIN DESTANI: Modern Hint örgüleri, grafik mutasyon, gölgeli takımyıldızlar,...
  4. bu dinlenme koltuğunda dinlenmek süper olsa gerek

bu dinlenme koltuğunda dinlenmek süper olsa gerek

Dinlenme koltuğu modelleri Koltuk modelleri Eve gidince mutfak işlerimi bitirdikten sonra ayaklarımı uzatıp dinlenmek en büyük keyfim. Birde türk kahvesi keyfi yapınca daha ne isterim moduna gidiyorum. bu dinlenme koltuğunuda çok beğendim. Pofidik bir görüntüsü var. Bende o koltuğa uzanıp, bahçe içinde veya deniz kenarında keyif yapmak istiyorum. Çok şey mi istiyorum meleklerim?

Sayfayı Paylaş