gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Tekerlekli sandalyeyle uçtu

Konu, 'Melekler Yardımlaşma' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Tekerlekli sandalyeyle uçtu [​IMG] Olmaz demeyin oluyor. Tkerlekli sandalyeyle havalara uçtu.

Potez bacaklarıyla hırs yapıp olimpiyata katılmak için mücadele eden Oscar Pistorius"tan sonra şimdi de tekerlekli sandalye ile akrobasi gösterisi yapan Aaron Fortheringham, bedensel engellilerin neler başarabileceğini herkese gösteriyor. 16 yaşındaki Aaron, Almanya"da yaptığı gösteride, tekerlekli sandalyesiyle havalara uçtu, taklalar attı.
    Büyük bir beğeniyle izlenen Aaron Fortheringham, Amerikan Spor dergileri tarafından “Hareketli spor ilahı” olarak gösteriliyor.

Tekerlekli sandalyeyle uçtu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tekerlekli sandalye kullananlar için otomobil

Tekerlekli sandalye kullananlar için otomobil

tekerlekli sandalye kullananlar için araba rüyada tekerlekli sandalye rüyada sandalyeye binmek görmek sandalyenin icadı Tekerlekli sandalye kullanan insanların arabaya tek başlarına binmesi çok zordur. Kendilerini sandalyeden kaldırarak yan tarafa atmaları gerekir. Bu otomobil tam da bu iş için geliştirilmiş: Pratik bir araç gibi görünüyor. Üstelik sevimli de...
  2. tekerlekli sandalye

tekerlekli sandalye

10000 kapak tekerlekli sandalye ben sınıf öğretmeniyim.okulumda kapak toplama kampanyası başlattım.başlangıçta 10000 kapağa bir akülü sandalye deniyordu,şimdi 250 kg deniyor nette.ben de 15000 e yakın kapağımız var kesin 1 sandalye kazandık diyerek verebileceğimiz özürlüyü bulmak için çevremizdeki sakatların tek tek evlerine gittim,öğlen yemek yemedim onları ziyaret ettim.sonunda kapakları...
  3. diva tekerlekli sandalyeyle dolaşıyor.okuduklarınıza inanamayacasınız..

diva tekerlekli sandalyeyle dolaşıyor.okuduklarınıza inanamayacasınız..

bülent ersoy bülent ersoy haberleri bülent ersoy ile ilgili haberler güçlü yorumcu bülent ersoy yaptıklarıyla gündemi alt üst etmeyi başarıyor.birincisi genç sevgilileriyle ,ikinciside yaptığı garip inanılmaz hareket ve konuşma üslubuyla.bu seferde sakat ve yürüme engelli insanların kullandığı tekerlekli sandalyeyle kendisi alışveriş yapıyor.bu kadarınada pes diyorum.başka birşey demiyorum....
  4. Özlem Tekin Tekerlekli Sandalyede!

Özlem Tekin Tekerlekli Sandalyede!

özlem tekin özlem tekin haberleri Sevgili melekler, rock dünyasının sevilen sesi Özlem Tekin geçtiğimiz gün havaalanında tekerli sandalyede görüntülendi. Bir süre önce belediyenin açmış olduğu çukura düşerek ayağını kıran Tekin, tekerlekli sandalyedeydi. ‘Bana Herşey Yakışır’ programının usta kameramanı Ümit Güner, geçtiğimiz hafta sonu Özlem Tekin’i, tekerlekli iskemlede uçak beklerken...

Sayfayı Paylaş