gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. lebensdesinger

lebensdesinger Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

teknik destek istiyorum

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında lebensdesinger tarafından paylaşıldı.

imdatttttttttt kaç üyenize danıştım cevap vermeyi lütüf saydılar ayrıca o lütüftanda kaçındılar. mod lar mı yoksa bot larmı çoğunlukta fark etmek istiyorum. fark edilmekte istiyorum.sorunum şu efendim. konu açtığımda yazıda ğarağraf ve satır başı yaptığım halde konu eklendiğinde satırlar bir bişrine girmiş görünüyor. bu olay birleşmiş milletler bümyesinde kınanır mı ya da nato askeri müdahelemi eder yoksa isa nın kutsal oğlu usa amcam gelir beni özgürleştirir mi bilmiyorum.diğer arkadaşların konularında bu sorun yaşanmıyor. bende yaşamak istemiyorum teknik,teknolojik, askeri, eknomik, sosyal,siyasal, pskolojik ve daha ne varsa bu soruna müdahele etmenizi istiyorum:)arz ederim.arkadaşlar nasıl yaptığınız söyleyin bende öğreneyim:)saygılar teşekkür ederim

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Yazınızı okudum hiç bir şey anlamadım, ğarağraf nedir düşündüm çözemedim durumu tam anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

3. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Sanırım paragraf demek istemiş Sadminim. Arkadaşım, konuyu ekledikten sonra düzenle kısmından tekrar rötuş atmaya çalış o zaman. Ya da paragraflarını "enter"la ayır.

Keza ben öyle yapıyorum.

4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

arkadaşım sendeki ne bu öfke ne bu sinir ya,nerde görsem birşeylere muhalefet durumundasın.
    kaç üyenize danıştım cevap vermeyi lütüf saydılar ayrıca o lütüftanda kaçındılar. mod lar mı yoksa bot larmı çoğunlukta fark etmek istiyorum.bu nasıl bir cümledir Allah aşkına.önce bi tanışmayı denesen biraz ılımlı yaklaşsan mod mu bot mu olduklarını anlıcaksın ama nerde.....

5. lebensdesinger

lebensdesinger Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    usa amcamla mb genel sekteteri mi gelmiş cevaplamaya çok sevindim teşekkür ederim amm ;sökecem şimdi klavyedeki enter tuşunu atacam kafanıza:).. zaten parağrafı enterle yapıyorum. bakın nedeyelim.

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dikkat et o tuşu atarken sekip kafanı kırmasın olur mu? Canın sıkkın heralde ama benim çok işim var hemde çok daha önemli:) şimdi seninle oyun oynayamam :)

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili lebensdesinger arkadaşımızı, bu sitede yöneticilik yapan en üst düzeydeki bir Admine, konuşma tarzından dolayı 7 gün banlıyor konuyu kitliyorum.
    Biraz daha seviyeli olun arkadaşlarım.

teknik destek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'ye destek

Türkiye'ye destek

Avrupa, İstanbul'da meydana gelen ve 17 kişinin ölümüne yol açan terörist saldırıyı lanetledi. Avrupa Komisyonu Sözcüsü Amadeu Altafaj, "İstanbul Güngören'de düzenlenen bombalı saldırıyı en güçlü ifadelerle kınıyoruz ve Türkiye'ye terörle mücadelede destek verdiğimizi bildirmek istiyoruz" dedi. AB Dönem Başkanı Fransa ise, "AB, terörün her türlüsüne karşı ve terör ile mücadelede...
  2. Gerçek Telefon Kayıtlarından Derlenmiş Teknik Destek - Müşteri Diyalogları

Gerçek Telefon Kayıtlarından Derlenmiş Teknik Destek - Müşteri Diyalogları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. gerçek komik olaylar pc teknik destek servisi

gerçek komik olaylar pc teknik destek servisi

gerçek komik olaylar Müşteri : merhaba, ben Ayşe. Disketimi yuvasından çıkaramıyorum da… Teknik destek servisi: Çıkartma düğmesine bastınız, değil mi? Müşteri : Elbette. Sıkıştı herhalde. Tek.Des: Tamam hanımefendi, not alıyorum. Bir arkadaş gelir bakar. Müşteri : Bi dakka! Disketi henüz yuvasına koymamışım, masanın üzerinde duruyor. Afedersiniz. *** Tek.Des: Nasıl bir bilgisayarınız var Ömer...
  4. teknik bilgi istiyorum

teknik bilgi istiyorum

merhaba sayın arkadaşlar nasılsınız? umarım yiysinizdir. bu bölümdeki kilitli konunun okuyucu sayısına baktığımda beni hatırladığınızı umuyorum. yedi günlük yasağım bu gün bitti. yedi gün önce yazdığım ve yasaklanmama neden olan konu hakkında bana bilgi verecek misiniz?ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. (konu eklediğinizde parağrafları ve satır başlarını nasıl düzenliyosunuz??)
  5. Bu sefer desteği ben istiyorum.

Bu sefer desteği ben istiyorum.

Evet melişler destek olamıyorum şimdi size ama sizden destek bekliyorum.. Bugün akşam Divan Otelde Yılbaşı balo Akşam yemeğimiz var! yuppyy :D Ama; bir de sorun var ben ne giycem.. sizce bir siyah takım ceket-pantolonlamı katılsam yoksa siyah bir elbise siyah ince çorap siyah topuklu ayakkabımı yada renkli bi elbise falan filanmı yardımcı olun 5 de yola çıkacağım .. yadii bekliyorum bişeler...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş