gebe
  1. Teknoloji meraklısı

Teknoloji meraklısı Forum Okuru

teknoloji tasarım projeleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Teknoloji meraklısı tarafından paylaşıldı.

teknoloji tasarım projeleri yapım kuşağı icatlar teknoloji tasarım projeleri, yapım kuşağı, icatları, kurgu kuşağı, yapım kuşağı örnekleri, nedir, merak ediyorum bilgiler için tşkler...

merhaba arkadaşlar. ben teknolojiye oldukça meraklı biriyim zaten adımda teknoloji meraklısı:D ya bana teknoloji tasarım projeleri hakkında ve yapım kuşağı hakkında bilgiler verebilirmisiniz.

teknoloji yapım projesi nedir, hadi benim gibi teknoloji meraklılarını bekliyorum.

bilgiler için şimdiden tşkler arkadaşlar:D

teknoloji tasarım projeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tasarım ve teknoloji bir arada

Tasarım ve teknoloji bir arada

Tasarım ve teknoloji bir arada Avrupa’nın öncü beyaz eşya üreticilerinden Indesit Company, Ariston markasından sonra şimdi grubun Avrupa’da ana markası olan Indesit ile atağa geçmeye hazırlanıyor. Son yıllarda Türkiye’de Ariston markasıyla ön planda olan Indesit Company artık, farklı hedef kitlelerine hitap eden Indesit markası ve iddialı Indesit ürünleriyle de adından söz ettirmeye...
  2. projeler:)

projeler:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Teknoloji nedir

Teknoloji nedir

TEKNOLOJİ nedir kısaca açıklaması ve anlamı. Teknoloji, Yunanca ‘’sanat’’ ve ‘’bilmek’’ kelimelerinin bir araya getirilmesinden türetilmiş bir sözcüktür. Bir sanayi dalında yapım yöntemlerini kullanarak yeni araç ve gereçlerin üretilmesine teknoloji denir. Diğer bir ifadeyle, teknoloji, bir sanayi dalıyla ilgili üretim yöntemlerini, kullanılan araç, gereç ve aletleri ve bunların kullanım...
  4. teknoloji tasarım dersi dosyası için önsöz örneği arıyorum yardımcı olur musunuz

teknoloji tasarım dersi dosyası için önsöz örneği arıyorum yardımcı olur musunuz

Ben öğrenciyim, sitenizi çok beğeniyorum, başarılı buluyorum. Bir ricam var sizlerden teknoloji tasarım dersimin dosyası için önsöz örneği arıyorum, yardım edermisiniz?
  5. Proje

Proje

Ben bardagın altından kurabiye çıkmasını istiyorum ama nasıl yapıcam?

Sayfayı Paylaş