gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Teknolojik Takılar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Sevgili meleklerim, teknolojinin geliştiği bu küresel ortamda... ((şaka tabi ki böyle bir konuşmaya başlamayı düşünmüyorum korkmayın :D )) Kızlar bu takıları alıp takar mısınız bilmiyorum. Böyle birşey dedim çünkü ben takmazdım :D Sadece çok ilginç bulduğum için sizinle de paylaşmak istedim. :D :huhe: İnsanlar ne tasarlayacaklarını şaşırıyorlar :haha:

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    ben de takamam ya belki emolar takar hahaha

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    walla şahsen bende tekmam taktırmamda :D

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    valla ben takmam :D
    takanada mani olmam :D:D:D

tskler canim

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Ben takarsam kaynanam aynen şunu der veyyy onlar ne öyle bee:D:D

Teknolojik Takılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tAKILaR

tAKILaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aile içi teknolojik konuşmalar:)))

Aile içi teknolojik konuşmalar:)))

Anne ben nasıl dünyaya geldim. + İnternetten indirdik yavrum... - Anne babam yok mu? + Çevrimdisi evladım. - Anne bana neden kardeş yapmıyorsunuz? + Leylekler gelmiyor bir türlü yavrum - Ohhho anne o cevaplar 20.yyda kaldı yaa geliştir kendini biraz. yoksa babam kısır mı ha? yaşlanınca iktidarsızlaşmış olabilir mi? + ?!?!?! - Kızım şu sofrayı toplar mısın + Aman anne kes yapıştır işte -...
  3. Teknolojik Şemsiye

Teknolojik Şemsiye

şemsiye ile ilgili icatlar teknoloji tasarım icatları değişik bişey beğendim ama bilmem sizce nasıl 643 __________________
  4. Teknolojik Müzik Aleti!..

Teknolojik Müzik Aleti!..

müzik aleti, değişik, teknolojik, konkreet perfomer, dijital müzik, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dijital müzik sevenler için geliştirilmiş bir müzik aletiyle sizi tanıştırmak istiyorum.Konkreet Labs firmasının Konkreet Performer adıyla görücüye çıkardığı uygulama,ekrana dokunarak müziğin ritmini, melodisini ve tonunu seçme imkanı sunuyor ve bir de tabii...

Sayfayı Paylaş