gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Telefon Sehbaları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

telefon sehpaları telefon sehpası sehbası
    Şık telefon sehpaları:)

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Telefon Sehbaları
    emegine saglık tatlımm.......

Telefon Sehbaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kelebek Modeli Sehba Örtüsü

Kelebek Modeli Sehba Örtüsü

8 zincir cekilerek orta yuvarlagi yapilir.Ustunu 2 kere alarak 3 dolgu araya 5 zincir cekilerek 4 tane 3 dolgu yapilir.3dolgunun üzerine ilkine 3 aradaki 5 zincire 5dolgu yapilarak devam edilir dolgulu yerler 8adet olur 5li dolgunun üzerine badem sekli verilir 3lü yerler aradaki cubuklar olucak üst siralar cogaltilarak zincir ve dolgularla devam edilir. cok basit ve zevle örülen bir örnek bu...
  2. Şık Sehba Örtüleri

Şık Sehba Örtüleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Şık orta sehbaları

Şık orta sehbaları

Her evde olduğu gibi benim de evimde yani oturma odam da güzel bir orta sehbam var.3 parçalı yapboz gibi:)Gerçi ben pek sevmiyorum.Beni sinir ediyor.Ortaya koyunca oğlan tepesindne inmiyor.Başka bir yere koyunca da pek hoş durmuyor.En sonunda attım bi kenarda duruyor.Çocuklu eve ne gerek orta sehba değil mi ama?:11: Bu konu da baya bir hassasım:DEvde sehba adına birşey kalmıycak yakında.Hele...
  4. telefon

telefon

telefon markası samsung galaxy beam olanlar projeksiyon kullanıyor mu

Sayfayı Paylaş