gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Telefonum bozulmuş olabilir mi?

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Görmüş olduğunuz gibi bu telefonu kullanıyorum 2010 ocak ayında aldım ve şu güne kadar biçok şekilde telefonu düşürdüm :D
    bugünlerde bir sorunum var telefonumu sabaha kapalı buluyorum hemde sarjlı olduğu halde kapalı duruyo.
    açıp kapama tuşuda sanırım artık calısmıyor arka bataryayı çıkarıp açıyorum :S

telefoncuya götürücem ama zamanım olmuyo malum okul falan
    sizce bataryasımı bozuldu yoksa ekranı tuşları falanmı?
    telefondan olmak istemiyorum ya :S

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Telefonun kesin ölmüştür bu telefona temiz 20 tl vereyim bana ver bende çocuklarımdan birisine kurayla seçip vereyim :D:D

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha olur aslında ama fiyat çok düşük telefoncular 2.el olarak en az 250 tl diyorrr :p :D

Telefonum bozulmuş olabilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prensesin olabilir miyim ?

Prensesin olabilir miyim ?

sevgi denen tek kelime, yanlız senle düştü dilime ne olur dön küçüğüm yaralı kalbime. Sana olan aşkımı tüm alem duysun. Eğer bir gün senden başkasını seversem, beyaz teninin bana kefenim olsun. Biliyorum bana dönmem zor, ama imkansız değil. Zoru başarabiliriz. Ama imkansız zaman alır. Gözler dudakların söylemeye cesaret edemeyeceği şeyleri açığa vuracak kadar cesurdur....
  2. mouseniz mi bozuldu.. sakın atmayın!! işte çocuklarınıza oyuncak kirpi yapımı

mouseniz mi bozuldu.. sakın atmayın!! işte çocuklarınıza oyuncak kirpi yapımı

kazaktan oyuncak yapımı resimdede görüldüğü gibi pc mousenizden kirpi yapılışı.. artık kablolarınızı uygun şekilde kesip mouseye silikon yardımı ile yapıştırıyoruz.. kolay gelsin hanımlar ...
  3. Depresyonda olabilir misiniz

Depresyonda olabilir misiniz

En az son iki haftadan beri aşağıdaki sorulardan en az beşine tam puan veriyorsanız sizde DEPRESYON sorgulanmalıdır.Puanlarınızı toplayın ve testin sonunda aldığınız puanın bulunduğu aralığı okuyun. 1 - Çökkün bir ruh hali,ilgi kaybı yada yaptıklarından zevk alamama 0) Hiç bir zaman 1) Ara sıra 2) Çoğunlukla 3) Her zaman 2 - Günlük işlerimi yapmaya karşı isteksizim 0) Hiç...
  4. Cep telefonu Kullanımı Sağlığınızı Tehdit Ediyor Olabilir mi?

Cep telefonu Kullanımı Sağlığınızı Tehdit Ediyor Olabilir mi?

Cebinizdeki büyük tehlike cep telefonu! cep telefonu ile konuştuğunuz sırada beyin hücrelerinizin öldüğünü biliyor musunuz? Cep telefonu yaydığı mikro seviyesindeki radyasyon insan sağlığı için çok zararlı..Amerika çevre sağlığı tarafından açıklanan dehşet verici açıklama, amerika ve dünyada cep telefonu satış rakamlarını şimdiden düşürmüş durumda. Ülkemizde ise sadece cep telefonu ve insan...
  5. gebelik olabilir mi

gebelik olabilir mi

merhaba..gebelik kuşkularım var ve adetim iki gün gecikti.5 aylık evliyim ve önceki aylara bakarak 25 haziranda adet olmam gerkirdi.adet günümden 3 yada 4 gün önce bir kereye mahsus kahverengi akıntı gibi bir şey geldi..pek bir gebelik belirtisi yok aşırı uyku halleri dışında.sizce gebelik durumu var mıdır ??

Sayfayı Paylaş