gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Telefonun BaŞinda

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Telefonun BaŞinda Çaresİz Beklİyorum Beklİyorum Ama Çalmayacak Bİlİyorum YÜreĞİm Dİyorkİ BoŞuna Bekleme
    Aramaz Gururunla Senİ Çok Sevsede
    HerŞeye Sahİp Olabİlİrsİn Amma
    AŞkimiz Servettİr Bİlmelİsİn.

Hala Benİ Sevİyorsun
    Bunu Sende Bİlİyorsun
    Nİye Benİ Aramiyorsun.
    Ben Senİ Bİr Anlik DeĞİl
    Bİr ÖmÜrboyu Ararim
    Gururun Umrumda DeĞİl.......hakan Altun.

Telefonun BaŞinda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Telefon Numaraniz....

Telefon Numaraniz....

Bir kagida ya da hesap makinenize telefon numaranizin ilk 3 rakamini yazin (alan kodunu degil) - 80'le carpin. - Buldugunuza 1 ekleyin - Buldugunuzu 250'yle carpin - Buldugunuza telefon numaranizin son 4 rakamini ekleyin - Buldugunuza yine telefon numaranizin son 4 rakamini ekleyin - Buldugunuzdan 250 cikarin - Buldugunuzu 2'ye bolun teLefon numaranız çıkmış olacak..
  2. Baş

Baş

Normalden büyük görülen baş ziyade şerefe, küçük baş naksanlığa, Birden fazla başı olduğunu gören bekarsa evlenmeye, değilse düşmana galip gelmeye, Açık görülen baş günah ve masiyete, Başın kesilmesi emekli olmaya, maddi bağımsızlığa, Baş aşağı asılmak sserzenişlerle dolu ömre, Topluluk içinde başını öne eğmek bir günah işlemeye, Elinde bir ya da daha çok kesik adam başı olduğunu görmek...
  3. Telefon defterimiz***

Telefon defterimiz***

İnsan telefon defterini temize çekerken bazı isimleri eski defterinde bırakır. Onlar artık bir daha asla aranmayacaktır. Garip bir hüznü barındıran bu silik isimlere bakılır bakılır. Kimi okuldan sınıf arkadaşınızdır, kimi çok çabuk unutuverdiğiniz bir sevgili, kimi bir cafede aylarca herşeyi ama herşeyi paylayştığınız birisi; yada istifa ettiğiniz bir yerden bir arkadaşınız! Soyadları...
  4. telefon.

telefon.

nokia e7 hakkında bilgisi olan daha doğrusu kullanan var mı varsa bana ayrdımcı olaiblirler mi telefon hakkında ?
  5. telefon

telefon

telefon markası samsung galaxy beam olanlar projeksiyon kullanıyor mu

Sayfayı Paylaş