gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Televizyona çerçeve olur mu?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Duvar ünitesi dekorasyonu Duvara televizyon asmak
    duvara televizyon asmak
    genellikle tercih edilir hale geldi. Televizyon ayakları şık olsada duvarda televizyonda şık bir görünüm kazandırıyor. Bu örnekte televizyonun etrafına çerçeve çekşlmiş. Çerçeve televizyon Değişik bir görünüm olmuş.

Televizyona çerçeve olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çerçeve

Çerçeve

Kapı ve pencere çerçevesi bekar için evlenmeye, evli kimseler için ev edinmeye yahut mutlu bir hayata; bunlarda görülen kırık döküklük insanın kendi hayatındaki yanlışlıklara, Resim çerçevesi mutluluğu sürekli kılan tedbirlere, Bir şeyi sınırlayan çerçevve ve benzeri şeyler, Allah Teala'nın koyduğu sınırlara delalet eder.Kişinin önemli bir konuda kesin ve isabetli bir karar vereceğine işaret...
  2. Televizyon aptal kutusu mudur?

Televizyon aptal kutusu mudur?

televizyon aptal kutusu televizyon aptal kutusu mu değil mi hakkında görüşleriniz bildikleriniz öğrendikleriniz melekler Tartışmalar yol açmış bir sorudur : "televizyon aptal kutusu mudur,akıl kutusu mu?" Ne diyorsunuz bu soruya meleklerim? Bana kalırsa her şeyi kullanmanın bir dozu ve yeri vardır.Televizyonu sürekli olarak zihnimizi yormayacak boş şeyler için kullanırsak,evet...
  3. yardimci olur musunuz

yardimci olur musunuz

Arkadaslar 19 temmuzda adet oldum idrar ve kan testi yaptirdim negatif cikti kendimi hazirlamistim hamilelige ama daha adet olmadim acaba gec dollenme olmus olabilirmi

Sayfayı Paylaş