gebe
  1. palyacozi

palyacozi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

temmuzda fatih akın

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında palyacozi tarafından paylaşıldı.

fatih akın örgüleri fatihakın örgü fatih akın örgü fatihakın sitesi modelleri fatih akın ın serisinden bir film. sürükleyici....
    aynı zamanda filmin içerisinde kedinin kuyruğunda sevgiyi araması gibi bir kovalama var... bulup yakalamanız dileğiyle

film hakkında notlar:

Temmuz'da (Sinema Filmi)
    Daniel, öğrencilerinin kendisiyle alay ettiği, kendi küçük dünyasında hemen hemen kimse tarafından ciddiye alınmayan yalnız ve genç bir öğretmendir. Daniel’in makus talihi, Juli ile tanıştığında değişecektir. Juli ilk görüşte aşık olduğu Daniel’in falına bakmış ve Daniel’i çok kısa zamanda hayatının aşkını bulacağına ikna etmiştir. Maalesef işler Juli’nin planladığı gibi yürümez ve Daniel bir Türk Kızı olan Melek’e aşık olur. Daniel, Melek’in peşinden gerçek aşkı bulmak üzere İstanbul’a gitmeye karar verir. Juli ise Daniel’in peşindedir. Juli ve Daniel Almanya’da başlayan ve Ortaköy’de sonuçlanacak bir maceraya doğru yelken açarlar. İstanbul’a yani gerçek aşka uzanan bu zahmetli yolculukta ikili hem kendileri hem de yaşadıkları dünya hakkında pek çok şey öğreneceklerdir. Tesadüflerin, büyümenin ve sevgiyi kabullenmenin o keyifli yolculuğu her geçen an Juli ile Daniel’i sarmalamaktadır.

juli daniel e sorar :
    “Onu bulduğun zaman ne yapacaksın? Ne diyeceksin ona?” der. “Bilmiyorum, gerçekten bilmiyorum. Ne söylemeliyim peki?” der. Culi aslında kendisine söylenmesini istediği şeyleri söyler Daniel’e “Immm şöyle bir şey: Sevgilim kilometrelerce yol katettim, dağları aşıp, nehirleri geçtim, hüsrana uğradım, nefsime yenik düştüm, işte güneşe doğru yürüdüm seni bulmak için, seni seviyorum”
    izlemeniz dileğiyle keyif alacağınıza inanıyorum...

temmuzda fatih akın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatiha

Fatiha

Rüyada Fatiha-i Serife 'yi okudugunu veya biri tarafindan okundugunu görenin isleri güç ise kolayla-sir. Rizkinda genislik, bolluk ve bereket olur. Rüya sahibi erkekse, bir kaç kadinla evlenir, Kadin ise çok çocuk dogurur. Duasi kabul olunur, hasta veya sakat ise iyilesir;eger agir hasta ise ölüp acilarindan kurtulur. Fatiha okumak, asagida isimleri zikredilen mü-barek zatlara göre su sekilde...
  2. Fatih Akı örgü bolero modelleri

Fatih Akı örgü bolero modelleri

fatih akı fatih beyin örgüleri akı örgü modelleri şal modelleri fatihin örgü Fatik Akı beyin yapmış olduğu modeller burada arkadaşlarım. yapılan modellere FATİH AKI KARMEN sitesinden ulaşabilirsiniz.
  3. Fatih akin hayatini kitap yapiyor!

Fatih akin hayatini kitap yapiyor!

fatih akin yonetmen yeni kitabi hayati filmleri fatih akin hakkinda bilgiler yonetmen fatih akin konulari burada meleklerim Merhaba melekler, Bircok onemli filme imza atmis olan yonetmen fatih akin, aldigi odullerlede basaridan basariya kosuyor, Almanya hamburgta yasayan fatih akin, yasami hayati ve cektigi filmler hakkinda "Im Clinch - Die Geschichte Meiner Filme (Filmlerimin...
  4. Fatih Akın Resimleri

Fatih Akın Resimleri

Fatih Akın Resimleri arıyorum ben bakmadım sizin sitenize baksamda bulamam da o yüzden burdan yazayım dedim
  5. Fatih Akın Fotoğrafları

Fatih Akın Fotoğrafları

Fatih Akın fotoları Fatih Akın resimleri Fatih Akın resim galerisi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda ünlü ve ödüllü başarılı yönetmen Fatih Akın'ın resimlerini sizlerle ve Fatih Akın resimlerini isteyen tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş