gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teneke - Bu Şarkıyı Söyleyin

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu şarkıyı söyleyin ama bilmeyin Bu şarkıyı dinleyin ama sevmeyin Bu şarkıyı hissedin ama üzülmeyin
    Bu şarkıyı sevmeyin ama hatırlayın

Bırakın tutmayın ve itmeyin
    Üstüme gelmeyin
    Yalnız bırakın ama bekleyin
    Gitmeyin
    Ben hiç iyi değilim

Bu şarkıyı isteyin ve gülümseyin
    Bu aşkmış kötü yapmış onu deyin
    Sadece bu şarkıyı o yazdı deyin
    Sadece hiç iyi değildi deyin

Üstüme gelmeyin
    Gitmeyin
    Ben hiç iyi değilim

Bak hayat burdaki ayaklarımın altındaki
    kelimeler gereksiz bütün herşey

Üstüme gelmeyin
    Gitmeyin
    Ben hiç hiç iyi değilim!..

Teneke - Bu Şarkıyı Söyleyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teneke

Teneke

Boş ve yeni olmayan teneke kutu yaygaracı kimseye, kof olduğu halde güç ve varlığı ile böbürlenen adama
  2. Teneke - Söyle

Teneke - Söyle

derindeyim çok derindeyim.. çok karanlık bu ben miyim_? tutun beni soğuk nefesteyim.. söyle ruhum söyle hiç yenildin mi böyle düşmemek için hiç atladın mı söyle_? Ben kaybettim bile kendimi yaşayamadım zaten beni ben istedim olan her şeyi söyle ruhum söyle hiç yenildin mi böyle_? düşmemek için hiç atladın mı söyle_? söyle sen de söyle hiç yenildin mi böyle_? Acılar biter diye sen bittin mi...
  3. Teneke - Kalpsiz

Teneke - Kalpsiz

tnk kalpsiz tab kalpsiz kaldım hamile Ben aşkı unuttum aylar önce Kirlenen kalbimi yıkadım az önce Yalnızlık acı vermez oldu Gelecek benim için seferber oldu Ben ağlamazdım senden önce Sen hep üzerdin zoru görünce Ben nefessiz kaldım sen gidince Sen kalpsiz kaldın bensiz gidince Sen bana gülümsedin o ilk anda Görünen oydu ki bu aşktı bir anda O gün karabulutlar varmış havada Gözümde canlanan...
  4. Teneke - Elveda De

Teneke - Elveda De

Işık tut bana pişmanlığın gölgesindeyim Akıl ver bana sonsuz labirentteyim Yüreksiz sandılar,duygusuz sandılar Sevgisiz sandılar Ama yanıldılar Işık tut bana pişmanlığın gölgesindeyim Akıl ver bana sonsuz labirentteyim Yetersiz sandılar,nedensiz sandılar Dengesiz sandılar Ama yanıldılar Sana açılan kalbim isterdi aşkı ve sevgiyi Sen sevmedin onu o geberdi.(2x) Işık tut bana pişmanlığın...
  5. sağlık için hergün şarkı söyleyin......

sağlık için hergün şarkı söyleyin......

Uzmanlar, yüksek sesle şarkı söylemenin, psikolojik rahatlık sağladığını bunun da sağlık açısından oldukça önemli olduğunu vurguluyor Sağlıklı yaşam için yediğimiz besinler kadar, spor yapmak, neşeli olmak, moral düzeyini yüksek tutmak da oldukça önemli. Esenler Hayat Hastanesi Dahiliye Uzmanı Hakan Yılmaztürk, sağlıklı olmak için bazı ipuçları verdi. Her gün bir diş sarımsak yenilmesini...

Sayfayı Paylaş