gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teneke - Kalpsiz

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tnk kalpsiz tab kalpsiz kaldım hamile Ben aşkı unuttum aylar önce Kirlenen kalbimi yıkadım az önce
    Yalnızlık acı vermez oldu
    Gelecek benim için seferber oldu

Ben ağlamazdım senden önce
    Sen hep üzerdin zoru görünce
    Ben nefessiz kaldım sen gidince
    Sen kalpsiz kaldın bensiz gidince

Sen bana gülümsedin o ilk anda
    Görünen oydu ki bu aşktı bir anda
    O gün karabulutlar varmış havada
    Gözümde canlanan bu ilk anı geriye tek senden kalan...

Ben ağlamazdım senden önce
    Sen hep üzerdin zoru görünce
    Ben nefessiz kaldım sen gidince
    Sen kalpsiz kaldın bensiz gidince

Şimdi içimden geldi bunları söylemek
    Yeniden doğsam aynı şeyleri hissetmek
    Aşk için herşeyi feda etmek ziyan etmek isterdim
    Sonunda yine yalnız gitmek...

Teneke - Kalpsiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teneke

Teneke

Boş ve yeni olmayan teneke kutu yaygaracı kimseye, kof olduğu halde güç ve varlığı ile böbürlenen adama
  2. Teneke - Söyle

Teneke - Söyle

derindeyim çok derindeyim.. çok karanlık bu ben miyim_? tutun beni soğuk nefesteyim.. söyle ruhum söyle hiç yenildin mi böyle düşmemek için hiç atladın mı söyle_? Ben kaybettim bile kendimi yaşayamadım zaten beni ben istedim olan her şeyi söyle ruhum söyle hiç yenildin mi böyle_? düşmemek için hiç atladın mı söyle_? söyle sen de söyle hiç yenildin mi böyle_? Acılar biter diye sen bittin mi...
  3. Teneke - Elveda De

Teneke - Elveda De

Işık tut bana pişmanlığın gölgesindeyim Akıl ver bana sonsuz labirentteyim Yüreksiz sandılar,duygusuz sandılar Sevgisiz sandılar Ama yanıldılar Işık tut bana pişmanlığın gölgesindeyim Akıl ver bana sonsuz labirentteyim Yetersiz sandılar,nedensiz sandılar Dengesiz sandılar Ama yanıldılar Sana açılan kalbim isterdi aşkı ve sevgiyi Sen sevmedin onu o geberdi.(2x) Işık tut bana pişmanlığın...
  4. Grup TNK (Teneke)

Grup TNK (Teneke)

tnk isimleri Son zamanların sevilen ve tutulan genç gruplarından biri olan Grup TNK resimlerini sizlerle paylaşıyorum
  5. Teneke kutudan mumluk yapımı

Teneke kutudan mumluk yapımı

İnternette sörf yaparken zeka fışkıran bir beynin icadı teneke kutudan konserve yapımına rastladım. Ee benim meleklerimde tasarrufludur, atmaz değerlendirir dedim ve yapılışını sizlerle paylaşmaya karar verdim. Öncelikle ihtiyacımız olan malzemelerden başlıyoruz. - Bir adet teneke kutu. Konserve kutusu bu iş için uygundur. - Çivi - Çekiç Her meleğin rahatlıkla temin edeceği malzeme...

Sayfayı Paylaş