gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Anlıyorsun Değil Mi?

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hava ayaz mı ayaz ellerim ceplerimde Bir türkü tutturmuşum duyuyorsun değil mi? Çalacak bir kapım yok mutluluğa hasretim
    Artık sokaklar benim görüyorsun değil mi?

Zaman akmıyor sanki saatler durmuş bugün
    Sonsuz yalnızlığımda birtek sen varsın bugün
    Ya dön bana artık duyuyor musun beni?
    Ya çık git dünyamdan anlıyorsun değil mi?

Bir resmin kalmış bende tam ortadan yırtılmış
    Hani siyah kazaklı biliyorsun değil mi?
    Gözlerimden süzülen birkaç damla anıda
    Senin sıcaklığın var anlıyorsun değil mi?

Zaman akmıyor sanki saatler durmuş bugün
    Sonsuz yalnızlığımda birtek sen varsın bugün
    Ya dön bana artık duyuyor musun beni?
    Ya çık git dünyamdan anlıyorsun değil mi?

Teoman - Anlıyorsun Değil Mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözyaşı Değil mi

Gözyaşı Değil mi

Vakitli vakitsiz,iner gözlerden Nice dünyaları tarumar eder Etkilenir acı tatlı sözlerden Her demde her can bu bedeli öder Yalan dünya doğdu doğalı hep var Hicran kabullendi vuslatsa kovar Kimi bir yol bulur başından savar Yaş döktürmek için göze kin güder Sevdaya düşene bir gün acımaz Boşalır gözlerden kimse tutamaz Belli belirsizce akar kurumaz Dur durak bilmeden sel olur gider...
  2. Geleceksin Değil Mi?..

Geleceksin Değil Mi?..

Kimsenin yokluğu bu kadar korkutmadı beni. Kendimi zor günlerin insanı gördüm ya, hiçbir güçlüğün beni bırak yıkmayı, sendeletmeyeceğini bile düşünürdüm. Oysa şimdi yarımım. Ve sen böylesine uzakken benden hiçbir zaman tam olamayacağımı da biliyorum. "Tasalanma" diyeceksin. Tasalanmayayım ama kendime bakıyorumda birkaç umut kırıntısı dışında hiçbir şey göremiyorum. Nerede olduğunu...
  3. "Oğul benim değil mi?"

"Oğul benim değil mi?"

Katil baba: "İstediğim gibi öldürürüm. Siz karışamazsınız" Yalova'da bir kişi, Hollanda'da yaşayan ve dargın olduğu için yanına gelmemesini söylediği oğlunu, evinin kapısının önünde av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Alınan bilgiye göre, İstanbul Caddesi Şöhret Apartmanı'nda oturan İlhami Akşit, (69), eşi Sıdıka Akşit'e ait (75) bir arsa yüzünden sık sık tartıştığı ve bu yüzden dargın...
  4. Cehennem Ebedi Değil mi?

Cehennem Ebedi Değil mi?

(Nebe suresi 23. âyetinde, sonsuz olarak değil, asırlar boyunca cehennemde kalınacağı bildiriliyor. Dolayısıyla, kâfirler de cehennemde ebedi kalmayacaktır) diyorlar. Bu doğru olabilir mi? Doğru değildir. Bahsedilen âyet-i kerimenin meali şöyledir: (Onlar orada ahkâb [hukublar, devirler] boyunca kalacaklardır.) [Nebe 23] Ahkâb, hukub kelimesinin çoğuludur. Hukub, birçok seneleri ihtiva eden...
  5. Disiplinli misiniz değil misiniz?

Disiplinli misiniz değil misiniz?

disiplinlimisiniz disiplinli olmak disiplin hakkında bildikleriniz genel bilgiler disiplin hakkında düşünceleriniz bilgileriniz Hepimizin hayatta ayrı ayrı sorumlulukları,görevleri var.Peki hayatımıza sığdırdığımız tüm bu meşgalelerde yahut işlerde disiplinli miyiz,değil miyiz? Ben için değişir,işin önemine bağlıdır aslında,yeri gelince disiplin ötesi yeri gelince gevşek davranabiliri.Ama...

Sayfayı Paylaş