gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Hiç Kimse Bilmez

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

oyuncağını geri ver içimdeki çocuğa Ben hep sana gelirim Beni anlasın diye tenin
    Bırakırım kamaşsın yaşamdan gözlerim
    Tenini avuçlarım zaten severim
    Gelmesen de sevmesen de beni

Tutsan ellerimden
    Geçmişi unutamam ki
    Öpsem gözlerinden yaşları kurutamam ki
    Damağım çöle dönmüş
    Oyuncağını geri ver içimdeki çocuğa

Hiç kimse bilmez
    Hiç kimse sevmez
    Şimdi sen de yoksun yanımda

Hiç kimse duymaz
    Hiç kimse sormaz
    Şimdi sen de yoksun yanımda

Yüzüm gözüm toz toprak,
    Yağmurların yıkamaz
    Kalbim kabuk bağlar
    İçim artık acımaz
    Kanserli kentlerin çığlığından
    Son trenle ayrıldığımdan

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Teoman - Hiç Kimse Bilmez
    Tutsan ellerimden
    Geçmişi unutamam ki
    Öpsem gözlerinden yaşları kurutamam ki
    Damağım çöle dönmüş
    Oyuncağını geri ver içimdeki çocuğa

teşekkürler canımm

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    buda çok güzel yaa :(

Teoman - Hiç Kimse Bilmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  2. Kimse Bilmez Seni Harbiyelim!

Kimse Bilmez Seni Harbiyelim!

harbiyelim kara harp okulu üniforma kara harp okulu üniformaları üniforması 14 yaşında üniforma giyen Ailesinin her kuşağı asker olan, son kuşaklardan biri de bu sene Harbiyeden mezun olan bir ailenin üyesi olarak hayatım boyunca içime işlemiş olan bir askeriye olgusudur sürüp giden... Bazen coşturan, bazen çok üzen ne varsa toplanır bu kavramın içine. Kardeşini her abla gibi çok seven bir...
  3. Özlem Tekin - Kimse Bilmez

Özlem Tekin - Kimse Bilmez

kimse bilmez ömür boyu dert oldum kendimi aramaktan yoruldum düşüp yollara bir derman buldum seni gördüm göreli sana tutuldum kimse bilmez bir ömür sürüklendim her sabah yeniden ümitlendim bakıp aynaya ne sözler verdim seni gördüm göreli aşka dilendim boyuna posuna havasına yandığım bilmeden yoluna yanına kapısına düştüğüm eline dizine yatağına yattığım gönlünü gözünü sözünü...
  4. Teoman Kumbaracıbaşı kimdir

Teoman Kumbaracıbaşı kimdir

teoman kumbaracıbaşı kimdir, kısaca hayatı, biyografi, filmleri, hakkında bilgiler Teoman Kumbaracıbaşı, tiyatro sanatçısı ve sinema - dizi oyuncusudur Melek'lerim. Daha fazla bilgi için aşağıya inin :D:D:D:D 18 Ekim 1971 tarihinde Arjantinde dünyaya gelen Teoman Kumbaracıbaşı, 6 yaşındayken Türkiye'ye geldi. Türkçeyi İlkokulda öğrenen Teoman Kumbaracıbaşı, Tiyatroyla lisedeyken...
  5. Teoman Kimdir?

Teoman Kimdir?

teoman, kimdir, hayatı, biyografisi, müzik hayatı, şarkıları, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Akşama doğru azalırsa yağmur Kız Kulesi ve Adalar Ah burda olsan çok güzel hala İstanbul'da sonbahar ... Bu güzel dizeler şarkıcı Teoaman'a ait melekler :) Hayatıyla ilgili ayrıntılar ise aşağıda mevcut :) 20 Kasım 1967´de İstanbul ´da dünyaya gelen Teoman Yakupoğlu, Boğaziçi...

Sayfayı Paylaş