gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Sessiz Eller

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ben hala ölürüm plastik çiçekli gizli bahçemde Sessizlikten kaçar sığınırım yorgunluğun koynuna Apansız uyanır düşlerin
    Tek güzel yerinde ararım tadını
    Eve dönmenin yolunu bilmenin

Kimin, kimin bu sessiz eller
    Mor halkalı yaralı gözler
    Kıyılarıma vuran sen misin

Kimin, kimin bu kör gözler
    Bu varışsız yalan sözler
    Adını unutan sen misin

Ben hala ararım
    Bilinmeyenin ulaşılmaz balını
    Kaçarım kalabalıktan, yalnızlıktan
    Dostumuz ölümden

Teoman - Sessiz Eller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El...

El...

Kardeş, ortak, evlad, hizmetçi, fayda, memuriyet, velayet (Allah dostu olma), mal, servet, delil, iş, amel, sanat ve beceri ile tabir edilir Uzun el cömertliğe, güç ve kuvvete; kısa el cimrilik ve acizliğe, Elin kesilip vücuttan ayrılması dost ve yakınlaardan birinin vefatına; akraba ile münaesebeti kesmeye yahut işlerin bozulmasına, Elin kesilmesi takva ehli için hata sonucu yapılan yalancı...
  2. Teoman - Ayna

Teoman - Ayna

uyumadan uyandım yine aynı dünyaya kara verdim kalmaya baktım dedim ki aynaya "acelen ne?" olacaklar olacak bir gün nasılsa yaşa yaşa yaşa seni sevenler var burda yaşa yaşa yaşa sevdiklerin var burda hala
  3. Eller

Eller

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  5. eller

eller

El...vereni var; alanı var.Kimisi karıştırır; kimisi düzeltir. Duaya duranı var; bedduaya duranı... Yumruk olanı var; baş okşayanı... Her işe koşanı var; her işten kaçanı... Hep bana! diyeni var; al sana diyeni... Elleriniz hangi ellerden? Hayırlı bir kişinin eli olmaktır her elin istediği; ama... sahibi "el" olup gidince... eller ne yapsın!

Sayfayı Paylaş