gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize....

Konu, 'Terazi Burcu' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu

İyi huylu dengeli Terazi Burcu Meleklerimiz bakalım sizleri bu ay neler bekliyor...Aşk para sağlık başarı evlilik hengileri bu ay sizin yüzünüzü güldürecek bakalım....

Tüm Terazi’ler kafa karışıklıkları, duygusal çalkantılar, zaman zaman yoğunlaşan karamsar duygular, hatta belki ansızın bastıran ağlama isteği, partnerlik ilişkilerindeki sıkıntılar , iş konularındaki yavaş ilerleme derken zorlu bir dönemi yaşadılar. Sabretmeyi öğrenmenizi isteyen bu dönemde pek çok dersler ve çıkarımlar edindiğinizi tahmin ediyorum. Tekrar tekrar değerlendirmek zorunda kaldığınız konuları hatırlayın. Şimdi bu konularda hareket zamanı, aksiyona geçme zamanı.

Temmuz ayı ile birlikte sizi destekleyen ve zorlayan partnerlik ilişkileri tekrar gündeminize gelebilir. TAMAM ve DEVAM kararı almanızı gerektirecek durumlar oluşabilir. Bugüne kadar yaşadıklarınız, içsel hissiyatınız size bu kararı aldıracak olan önemli etkenler. Artık sizi zorlayan durum ve kişilerin üzerine gidebilirsiniz. Bu anlamda bir yol ayrımında olduğunuzu bilmenizi isterim. İsteklerinizi, hedeflerinizi dürüst ve açık bir şekilde ortaya koyarak karşı tarafın seçimini yapmasını isteyin. İsteklerinizi iletirken BEN odaklı olmanızda fayda var.

Her daim uyum, ahenk ve huzuru sağlamak içgüdüsü ile BİZ odaklı, BİRLİKTELİK odaklı ilerleyen yapınıza aykırı bir pozisyondan bahsettiğimi biliyorum. Ancak mevcut etkiler atında bu yöntem huzurunuzu kaçıracaktır. SİZ önelimsiniz, SİZİN hayatınız ve istekleriniz önemli. Bu ay, bunun bilinci ile attığınız adımların sonuçlarından tatmin olacağınızı bilin.

Temmuz ayı itibariyle enerjinizin yükselmesini bekliyorum. Yükselen enerjiniz, güzelliğiniz ve çekiciliğinizi de katlayacak. Son dönemde her nasıl olduğunu anlamasanız da kendinizi salmış ve üzerinizdeki o Terazi pırıltısını rafa kaldırdıysanız artık geri almanın zamanıdır.

Bu ay kalabalıklarda olmak, tekrar varlığınızı hatırlatmak için uygun bir başlangıç enerjisine sahip. Yeni ilişkiler kurun, mevcut ilişkilerinizi tekrar pekiştirin.

İlişkilerinizi hayalleriniz, hedefleriniz ve işleriniz doğrultusunda kullanın. Sizi destekleyen insanlar çevrenizde dolaşıyor. Kafanızı kaldırıp, o güzel gülümsemenizi takınıp, yardım istemeniz gerekiyor. Yardım istemek, yardım almak kötü bir şey değil sevgili Terazi okuyucularım. İnsanlara yardım eden, destek olan ve bundan dolayı mutlu ettiğiniz insanları hatırlayın. Diğer kişilerin, o yardım gördüğünde, destek aldığında yaşadığı mutluluğu başkaları size yaşatsın. Buna izin verin, kendinizi açın.

Geçtiğimiz aydan beridir yurtdışı, seyahatler, eğitim almak, eğitim vermek, yüksek öğrenim temalarında pozitif bir etki altına girdiniz. Halihazırda pek çok seyahat planlamış, kurslara yazılmış veya bilgilerinizi kitlelerle paylaşmak için girişimlerde bulunmuş olabilirsiniz. Eğer bu konularda isteğiniz var ancak halen bir girişimde bulunmadıysanız AKSİYON zamanı. Beklemeyin ve harekete geçin. Çeşitli kararsızlıklar dolayısıyla ertelemeler söz konusu oldu ise, koşulları tekrar değerlendirin.

Gökyüzünün en olumlu enerjiye sahip gezegenleri bu temalar üzerinden ödüllendirilmeniz için çalışıyor. Harekete geçenlerin bu ödülleri toplayacağını bilmelisiniz. Hareketsizlik, “bir gün olur/yaparız” gibi düşünceler sadece fırsatları kaçırmanıza neden olacaktır. Artık biliyorsunuz. Seçim sizlerin.

Ayın başından itibaren yeni girişimleri önemseyin. Hayata bol bol tohum atın. ilerlemek için, eski ilişkileri değerlendirmek için, eskiden başladığınız konularda sonuca koşmak için ayın ikinci yarısından sonraki dönemi kullanın.

Ayın yarısından itibaren Merkür gerilemesi başlayacak. Daha önceden tanığınız kişilerle tekrar iletişime geçmek, bitmemiş işleri bitirmek için uygun bir dönem. Ego savaşlarına, “BEN” çatışmalarına dikkat edin. İnsanların, ilgi, takdir görmek ihtiyaçlarını anlayın. O Nazik, diplomatik iletişim tarzınız ile bu enerjiyi lehinize çevirin.

Temmuz ayı kariyerinize dair olgunlaşma, tamamlanma ve bitişleri destekleyen etkilere sahip. Bu durum terfi etmek, iş değişikliği, uzun süredir üzerinde çalıştığınız projeyi teslim etmek, lanse etmek, göz önüne çıkarmak gibi etkiler içeriyor. Sizin ilerleme, yükseliş döneminiz. Mümkünse tatilinizi bu aya denk getirmeyin. İşlerin başında olun. Kariyer, ün, şöhret merdivenlerini emin adımlarla çıkmaya başlayın.

Diğer taraftan, özellikle iş konularında yeni açılımlara hazır olun. Yeni teklifler, iş ortaklıkları gündeminize girebilir.
    Son olarak, Terazi’lere oldukça iyi gelen AŞK konusundaki enerjilere değinmek istiyorum. Hem ilişkisi olan Terazi’ler hem de bekar Terazi’ler son dönemi sıkıntılı etkiler altında geçirdiler. Hayatın akışı aşka izin vermedi belki. Bu aydan itibaren özellikle bekar Terazi’ler için aşk tarafında güzel titreşimler oluşabilir. Burada da artık gönül rahatlığı ile ilerleyebilirsiniz

Sevgili Terazi’ler. Evet işler yoğun olacak, yoluna girecek, ama aşka da vakit ayırabileceksiniz.

Halihazırda ilişkisi olan Terazi’ler ise belki de son dönemin en romantik, en ahenkli dönemine giriyorlar. Sevdiğinize sımsıkı sarılın, birlikteliğinizin, BİZ olmanın tadını çıkarın.

Yüzünüzün güldüğü, huzurunuzun her daim sizinle olduğu bir ay diliyorum.

Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Terazi Burcu 2010 Temmuz Ayı Yorumu

Terazi Burcu 2010 Temmuz Ayı Yorumu

terazi temmuz ayı terazi temmuz 2010 burcu 2010 susan miller 2011 2010 Temmuz ayı terazi burcu aylık yorumu her ay burcunun yorumunu bekleyen melekler için :tik: Temmuz’da para ve yatırım olayları çok yoğun yaşanacak. Bazı Teraziler bir miras ile bazısı da borç alıp-vermek ile uğraşacak. Ödemeler veya borçlar ve bazı maddi beklentilerinize dayalı bir haber veya vereceğiniz bir karara...
  2. Terazi Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Terazi Burcu Meleklerimize...

Terazi Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Terazi Burcu Meleklerimize...

Terazi Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Terazi 2012 Haziran Burcu Yorumu Terazi Burcu Meleklerimiz Haziran ayı sizleri neler bekliyor merak ediyorsanız sizler için Terazi Burcu Haziran ayı yorumunu paylaşıyorum.... İkizler yıldızları iyice yığıldı 9.evinize, ve ufuk göründü… Artık yeni süreçte ne yapacağınız, nereye gideceğiniz belli olmaya başlıyor. Kararlınızı netleştiren gelişmeler...
  3. Terazi Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize...

Terazi Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize...

Başak Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Başak Burcu Aylık Burç Yorumu İyi huylu dengeli Terazi Burcu Meleklerimiz bakalım sizleri bu ay neler bekliyor...Aşk para sağlık başarı evlilik hengileri bu ay sizin yüzünüzü güldürecek bakalım.... Yaklaşık 2 yıldır burç yorumları ile birazcık ilgiliyseniz, burcunuzda seyahat etmekte olan Satürn’ün etkilerini mutlaka duymuşsunuzdur. Satürn,...
  4. Terazi Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu

Terazi Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu

Bu konu; Terazi Burcu Kasım 2012 Yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, daha önce ki sayfalarımızda 2012 yılı yorumlarını paylaştığımız balık burcunun astrologlar tarafından yapılmış olan kasım ayı 2012 burç yorumunu sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Terazi Burcu Kasım Ayı için yorumlar şöyle Terazi burcu 28 Kasım'da 9. Evinizde...
  5. 2014 Temmuz Ayı Terazi Burcu Yorumu

2014 Temmuz Ayı Terazi Burcu Yorumu

terazi burcu temmuz 2014, 2014 terazi burcu temmuz ayı, aylık burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, burçlarla ve insan üzerindeki etkileriyle ilgilenenler için işte Nuray Sayarı'dan Temmuz ayı Terazi burcu yorumları... Temmuz 2014 Terazi burç yorumlarına baktığımızda, 1-2 Temmuz’da zorlayıcı günlerle aya başlayacak. Terazi burcu Temmuz 2014′e biraz zor...

Sayfayı Paylaş