gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ters bir durum var meleklerim

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben 21 yaşında bir genç kızım.1 sene önce aşık olduğum erkek tarafından ilşki yaşadım ... ( o tür bir birliktelik değil anlayın işte ) ve 1 yıl önce buna tevbe ettim ve o kişiden ayrılıp hayatıma temz sayfa açmaya karar verdim.7 yıldır 5 vakit namaz kılıyorum ve şu son bir haftadır yaptığım hatadan geceleri uyuyamıyorum..ilerde evleneceğim zaman böle bi olayı söylemek zorundamıyım..eşimi kandırmış olmam dimi? sonuçta ben artık bunun lafının geçmesini bile istemiyorken ve hayatıma düzgün yön verebilmişken eşiminde huzursz olması ne kadar doğru? bana yardım ederseniz çok sevinirim..

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öncelikle Merhaba...

Mesajınızda, bir kaç değişilik yaptık düzenledik. Sebebi, googlenin yasak koyduğu bir kaç kelime...

Mesajınızın orjinal halini okuyan biri olarak, size tavsiyem;

Bu konuyu bence çok takmayın. Gördüğüm kadarı ile ruhen sizi çok etkilemiş. Unutmayın ki hatalar biz insanlar için vardır. Hatasız kul olmaz. Önemli olan hatalarımızdan ders çıkartıp, sizinde yaptığınız gibi tövbe etmektir. Zira geçmişe dönük hatalarınızla yaşarsanız şayet, geleceğinizi olumsuz yönde etkilersiniz.

Elbette ki evlilikte dürüstlük çok önemlidir. Çünkü çiftler arasında ki güven ve mutluluk, buna bağlıdır. Fakat, bu durumda, ilerde eşiniz olacak kişiye, bunu itiraf ederseniz, unutmaya çalıştığınız hatanız, gelecekte kaderinizi çizer. Yazık olur. İnsanlar, geleceği için, hayatı için bir takım şeyleri saklamalı. Buda saklanması ve unutulması gereken bir durumdur. Size bu durumu söylememenizi öneriyorum. Emin olun ki eşinizi kandırıyor durumuna düşmezsiniz. Çünkü siz yalan söylemiyeceksiniz, sadece saklıyacaksınız. Ki unutmanız en güzeli...

Yaşadığınız olay, içinde bulunduğumuz toplumda tasvip edilir bir durum değildir. Ama birde bekaretini kaybedenler var. Sizden daha da kötülerini düşünün. Siz bekaretinizi kaybedeceğiniz bir hata yapmamışsınız, buna şükredin. Emin olun ki, bu toplumda ne kişiler var ve o kişilerin yaptığı affedilemez, geri dönüşümü imkansız olan hatalar var. Siz onların yanında çok masumsunuz.

Anladığım kadarı ile, bu durumu çok büyütmüş ve ruhen çok etkilenmişsiniz. Bir hata uğruna, geleceğinizide karartmayın. Sizin ruh sağlığınız herşeyden daha önemli. Önemli olan, hataları fark edip tövbe etmektir. Tıpkı sizin yaptığınız gibi...

Geçmişte yaşadığınız olayı unutun ve gelecekte nasıl mutlu olacaksanız, onu düşünün ve o yolda adım atın:)

Sevgilerimle...

Meleklermekani.com Editör Admin - *****

ebru58, Young bride ve CeMoŞ bunu beğendi.
ters bir durum var meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler Bir Sorum Var

Melekler Bir Sorum Var

palette saç boyası kullananlar Selam kızlar saçlarıma okullar kapandı diye sarı röfle yaptırmıştım. Asıl rengi koyu kestane şimdi okullar açılıyor malum saçlarımı tekrar boyamam lazım :D Palette 6.0 koyu kumral saç boyası aldım saçlarım kirlendiğinde boyamaya başlayacağım. Bu markayı ilk defa kullanacağım boyanın dayanma süresi hakkında bilgi verebilir misiniz bana acaba ne kadar süre saçımda...
  2. bir melek balığım var:)

bir melek balığım var:)

balığıma isim koymak istiyorum balık isim koyma balığa koyma balık isimleri balığımın ad demir kendisi dişi ama zeban iye benziyo:huhe: ,
  3. Bir bilmecem var melekler

Bir bilmecem var melekler

Meleklerim size bi bilmece sormak istiyorum ama cevabı bilen cevabın yanına yeni bilmece yazsın iki camlı pencere bakar durur her gece bilin bakalım bu ne
  4. Bir bilmecem var melekler :)

Bir bilmecem var melekler :)

Bir bilmecem var melekler :) sevgili melişler eğlenceye varmısınız ? Gelin birlikte birbirmize bilmece zeka soruları sorup yanıtlayalım ilk soruda benden olsun :D

Sayfayı Paylaş