Teseddürlü bayanlara manto modelleri..

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye

manto modelleri 2009 tesettür manto modelleri kışlık bayan
    Tesettürlü bayanlar sizler için kışlık monto modelleri sunuyorum hem soğuktan korunun hemde şık olun:D

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye

bitane begendım digerleri de fos:S zevk meselesi sonucta..

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye

tskler paylasim icin :):)

4. zaga

zaga Üye

gri parlak güzelmiş

5. seerose

seerose Daimi Üye

deri modeller cok hos,digerleri tarzim degil.

6. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

çok güzel modeller var bunu çok beyendim emeğine sağlık..

7. Şevvall

Şevvall Yeni Üye

ben sadece maviyi beğendiğm sağol paylaşım için

8. miss angel

miss angel Yeni Üye

[​IMG][​IMG][​IMG]emeğine sağlık canım...

9. ışılsu

ışılsu Yeni Üye

spor olanlar güzelmiş

Teseddürlü bayanlara manto modelleri.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bayanlara Son Moda Sandalet Modelleri

son moda sandaletler yeni moda sandaletler [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. evlenecek bayanlara gelinlik modelleri

gelinlik modelleri, 2010,2011,2012 ve fiyatları İstanbul, izmir, adana, ankara, mersin, hatay, van, çanakkale... Yahu tüm şehirleri yazamadım idare edin. Her şehirden evlenecek, aslı " melek " olan genç kızlarımız ve kadınlarımız için derlediğimiz gelinhlik modellerini veriyoruz. Belki bağzıları eski gibi görünebilir meleklerim ama. Yinede aralarından " işte bu benim olmalı...
  3. Tesettürlü Bayanlara Pardüse Modelleri

yazlık pardüseler pardüse modelleri pardüse pardüseler tesettür Tesettürlü bayanlar için birbirinden şık yazlık rengarenk pardüse modelleri :)
  4. 2010 kısa ceket, kaban ve manto modelleri

kışlık manto modelleri manto modelleri 2010 2010 kışlık kısa 2010 kışına hazırlanamayan ve acaba nasıl bir mont alsam diye düşünen bayanlar varsa hala aranızda aşağıdaki modelleri bir göz atın derim. Bu sene battaniye kabanlar, kısa deri ceketler ve önden düğmeli uzun kabanlar moda.Şimci inceleyelim:)
  5. teseddürlü elbiseler

[IMG][IMG][IMG][IMG][IMG]
  6. Çalışan Bayanlara Tayyör Modelleri

tayyör modelleri bayan tayyör modelleri tayyor çeşitleri Her daim şık şıkıdım işe gitmek istiyorsanız özellikle memur hanımlar (hoş ben pek göremiyorum ama) bunlar tam size göre. Ben de bir öğretmen olarak hepsini çok şık buldum doğrusu. Özellikle sonuncuya hayran kaldım.:)
  7. Kaban,Mont,Manto Modelleri

uzun mont modelleri manto modelleri çocuk manto 2011'in birbirinden güzel kaban mont ve manto modelleri... Modayı takip edenler için modaya en uygun modelleri sizler için seçtim...
  8. Kayra Giyim 2012 pardesü manto tesettür modelleri

kayra giyim 2012 kayra giyim pardesü modelleri 2012 kayra giyim manto modelleri 2012 kayra tesettür giyim 2012 modelleri burada arkadaşlar. Tesettür giyim 2012 trendleri arasında, tesettür giyim sektöründe tıpkı Tekbir Giyim modelleri gibi tutulan Armine eşarp ve giyim modellerinin yanı sıra Kayra Giyim de başı çekmektedir Melek'lerim. Bizde tesettürlü Melek'lerimiz için Kayra giyim 2012...
  9. Kayra en yeni kaban ve manto modelleri 2012

Kayra en yeni kaban ve manto modelleri 2012 Kayra kaban modelleri 2012 Kayra manto modelleri 2012 Kayra, yeni sezonun modasına en uygun tarzlarda ürettiği yeni kaban ve manto modelleri ile karşımıza çıkıyor meleklerim... Kış aylarında en büyük yardımcılarımızdan olan kaban ve manto modellerini gerçekten harika tasarımlar ile ortaya çıkartan Kayra'nın yeni koleksiyonuna dilerseniz birlikte...
  10. Yazlık Manto Modelleri de paylaşın

Merhaba kızlar bu yaz benim gibi kapalı hanımlar sıcaklardan pişiyor o yüzden bende kapalı olan tüm hanımlar adına sizden Yazlık Manto Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş