gebe
  1. nermin sert

nermin sert Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Tesettür modelleri islama uygun mu

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında nermin sert tarafından paylaşıldı.

ARkadaşlar çevremizde çok farklı tesettür modelleri görüyoruz. bunlar size göre derece İslama uygundur? Bu modelleri tasvip ediyor musunuz. mesela [​IMG] bu şekilde dışarıda dolaşmak size göre uygun mudur?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Mayıs 2014
  2. Ela göksu

Ela göksu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    3
    tabiki de islama uygun değil. Peygamber efendimiz böyle giyinenleri giyinmiş çıplak olarak değerlendiriyor.

nermin sert bunu beğendi.
  3. BİR SİTEMİM VAR

BİR SİTEMİM VAR Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    sana katılıyorum hem deve horgucu gibi yapıyolar başlarını bide pantolon giyiyolar tamam kapandık bunlar Müslüman mı yoksa süslüman mı anlamadım şefeatten mahrum kalmak için tüm bu uğraşlar

Ela göksu bunu beğendi.
  4. BİR SİTEMİM VAR

BİR SİTEMİM VAR Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    şeytan tabiri ile moda oldu bunun adı kılıf işte

5. nermin sert

nermin sert Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    peki arkadaşlar kapalı mayo tabir edilen kıyafetlerle denize veya plaja girer misiniz? mesela buradaki modellerle plajda erkeklerin olduğu yerde denize girermisiniz?

6. Çiçek dalı

Çiçek dalı Forum Okuru

Peki bol uzun kollu bluz ve uzun bol etek ve düzgünce örtülmüş türbanla kapanılırmı?

7. BİR SİTEMİM VAR

BİR SİTEMİM VAR Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    nedemek istediğinizi anlamadım

8. BİR SİTEMİM VAR

BİR SİTEMİM VAR Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    bol giyinmek bi hanıma yakısmaz mı insanı paspalmı gosterir

9. BİR SİTEMİM VAR

BİR SİTEMİM VAR Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    zaten bir musluman hanımın kendi kocasından baskasına guzel. Gozukmesı hıcte caiz değildir

10. selma ak

selma ak Forum Okuru

bencede uygun değil.

Tesettür modelleri islama uygun mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eviniz size uygun mu?

Eviniz size uygun mu?

Eviniz size uygun mu? Alacağınız evin kullanışlı olmasına dikkat edin, prestij olsun diye lüks ama size hitap etmeyen evlerde oturmak gibi bir yanlışa düşmemeye çalışın. Alacağınız ev sizi rahatlatmalı. Unutmayın ki eviniz her şeyden önce sizin yuvanızdır. Dış cephede kullanılan yanlış malzeme, rutubet ve havasızlık gibi sorunları beraberinde getirir. Evin mimarisi ve dekorasyonu...
  2. Parfümünüz yaşınıza uygun mu?

Parfümünüz yaşınıza uygun mu?

20'li yaşlar: Her şey sizin için yeni. Bu yüzden daha deneysel olabilirsiniz. Bu yaşların "uçarı" ruhuna en uygun kokular keskin ve güçlü ifadelidir. Kendinizi ortaya koymak ve hissetmek için önemlidir. Meyveli ve egzotik içerikli nar kokusu aynı zamanda masumiyeti ortaya çıkarıyor. Beyaz yapraklı portakal çiçeği ve inci çiçeği dışında vanilya ve amber notalarıyla ruhunuzu okşuyor....
  3. İslam ülkelerinden tesettür gelinlik modelleri

İslam ülkelerinden tesettür gelinlik modelleri

islami gelinlik modelleri islami gelinlik gelinlikler islam ülkelerinden derlenmiş şık ve sade tesettür gelinlik modelleri:)
  4. Saç Modeliniz Giyim Tarzınıza Uygun Mu?

Saç Modeliniz Giyim Tarzınıza Uygun Mu?

kısa saça uygun kıyafetler Eğer saçlarınıza bakmazsanız hanımlar giyindiğiniz o şık ve gösterişli kıyafetlerin hiçbir önemi kalmaz çünkü saçlar kıyafetle bütünleşen en önemli parçadır. Son derece şık giyindiğinizi düşünün ama bunun yanında bakımsız ve yıpranmış saçlar sizi ne kadar taşıyabilir ne yazık ki itici bir görünümden başka birşey elde edemezsiniz... Harika saçlar amacınıza uygun,...
  5. uygun mu

uygun mu

çevresi iyi toplumda iyi işi olan 50 li yaşlarda bir beyim kendimden 25 yaş küçük çalışan 5 yaşında çocuğu olan çk güzel bir bayana aşığım ve iyi arkadaşız bana güvandiğini ve beğendiğini hissediyorum onun yaşında oğlum var çevremin tepkisinden korkuma söyleyemiyorum. ilişkininbaba kız ilişkisini dönmesinden korkuyorum 2yılı geçti tanışalı açılsam doğru mu olur evlensek yaş farkı ilerde...

Sayfayı Paylaş