gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Tesettürlü Eşarp Bağlama

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

tesettürlü eşarp bağlama, modelleri, şekilleri, nasıl bağlayabilirim, şal bağlama şeklilleri hakkında genel bilgiler arkadaşlar

tesettürlü eşarp veya şal bağlama şekilleri merak edenler için burda melekler ister günlük ister düğünlük:D:D

Tesettürlü Eşarp Bağlama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşarp bağlama modellerinden örnekler

Eşarp bağlama modellerinden örnekler

yüz şekline göre eşarp bağlama eşarp bağlama örnekleri süsleme modelleri süslemeleri üçgen Tesettürlü arkadaşlarım daha iyi bilir ki birçok eşarp bağlama modelleri vardır.Birazdan sizlere bunlardan bazı örnekler verecem.Vermeden önce benim en çok hoşuma giden modeli paylaşmak istiyorum oda tam adını bilemiyorum genelde abiye modellerde nişan gelin başlarına yaptıkları çok değişik süslemeler ve...
  2. Fular/Eşarp bağlama Teknikleri

Fular/Eşarp bağlama Teknikleri

fular bağlama şekilleri şal bağlama yöntemleri fular teknikleri eşarp teknikleri eşarp Fular bir bayanda gerçekten fark yaratan ve ayrı bir hava katan aksesuar.Son yıllarda oldukça değişik modeller ve kullanımlar görmek mümkün peki siz nasıl bağlıyorsunuz?Buyrun burdaki tekniklerden yararlanın meleklerim.:tik:
  3. Eşarp bağlama tarzları

Eşarp bağlama tarzları

orkide eşarp modelleri orkide eşarp tarzları bağlama tarzları spor esap baglama Hep aynı tarz eşarp bağlamaktan sıkıldınızmı? Evet sıkıldım hep aynı bağlıyorum.Artık değişik bağlamak istiyorum diyorsanız sizler için birkaç eşarp bağlama tarzını paylaşmak istiyorum.Aynanın önüne geçin ve yüzünüze yakışan tarzınızı seçin :)
  4. Eşarp ve bağlama stilleri.

Eşarp ve bağlama stilleri.

eşarp nasıl bağlanır başörtü nasıl bağlanır başörtüsü tesettür şal şal başörtüsü Hey buraya bakıverin bi :) Çok begendim hem eşarpları hemde bağlama stillerini kızlarda güzel olunca ortaya harika bir şölen çıkmış . Buyrun meleklerim bakalım tek tek..
  5. eşarp bağlama modelleri

eşarp bağlama modelleri

eşarp nasıl bağlanır eşarp yapımı yapma modelleri yapma modelleri video tesettür modası, eşarp bağlama şekilleri, eşarp, eşarp bağlama, eşarp bağlama modelleri sizler için.. biz tesettürlüler saçımızı yapmaktan mahrum olabiliriz ama eşarplarımızı hergün farklı bi şekilde bağlayarak değişiklik yapabiliriz.

Sayfayı Paylaş