gebe
  1. İlkimimmm

İlkimimmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Testte negatif çıkıp hamile kalanlar yardım eder misiniz bana

Konu, 'Kadınlar' kısmında İlkimimmm tarafından paylaşıldı.

Öncelikle merhaba yeni katıldım aranıza. önerilerinize ve bilginize ihtiyacım var
    Bu ayki yumurtlama günüm 16 mayıs
    bende bi kaç gündür bazı değişimler var adet günüm yumurtlama döngüsüne göre 31 mayis gibi olacak yani henüz geçmedi ama vücudumda bir takım değişiklikler var

kasıklarım ve belim ağrıdan patlıyor sanki kasıklarıma iğneler batıyor bacaklarım ağrıyor bugün nerdeyse sabahtan 2 saat öncesine kadar hep yataktaydim hiç halim yoktu çok umutlanmakta istemiyorum 2 gün önce test yaptım negatif çıktı acaba psikolojikmi yoksa test icin daha cok mu erken bilemiyorum :(

2. İlkimimmm

İlkimimmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kimse yokmu yardım edecek :/

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun.Belirtileri gebelik varmı diye soruyorsanız ;belirtilere daynarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olur.Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız.(belirtiler psikolojik,mens,gebelik olabilir)

4. delidolu47

delidolu47 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    en önemli belirti gebelik.

Testte negatif çıkıp hamile kalanlar yardım eder misiniz bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

adet olup hamile olduğunu öğrenenler hamilelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik testi negatif çıktı test gebelik yaptım Bugün bi yerde okudum,gebelik testi bazen yanlış çıkabiliyomuş.Hatta yazılan yorumlarda kadının biri test yapıyo negatif çıkıyo.Aradan 1 hafta geçince kan testi yapıyo hamişşşş.Diğer yorumlardan biri de şu ki;kadın 5 gün falan adet görüyo diğer ay bi bakıyo ki 2 aylık...
  2. İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)

İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)

Yanlış idrar testinde silik çizgi silik çizgi gebelik :s:s:s:s:s:s
  3. yardım eder misiniz bana lütfen

yardım eder misiniz bana lütfen

van devlet hastanesinden nasıl randevu alabilirim acaba?
  4. idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

Ya kızlar ben iki kere üç kere idrar testi yaptırdım adet olmayı beklerken bugün doktorum bana hamilesin dedi inanamadım. Bu idrar testleri bu kadar mı güvensiz ya hiç benim gibi olan oldu mu ? Ay sevinçliyim bayılacam yemin ediyorum ki :D
  5. sürtünmeyle hamile kalanlar yardım acaba hamile miyim?

sürtünmeyle hamile kalanlar yardım acaba hamile miyim?

Meb. Ekim 2 de adet oldum ve 12 ekimde sevgilimle sürtünme yoluyuyla birşeyler yaşadık boşalma ve vagina ya girme olmadi ama icim icimi yiyor acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş