gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Tığ işi bebek patiklerinin yapımı (çok tatlı)

Konu, 'Ören Bayan' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

anlatımlı tığ işi patik modelleri anlatımlı tığ işi bebek patikleri tek tığla patik modelleri bebek patikleri Yapımı çok kolay bebek patikleri.Günde iki çift birden yapabilirsiniz.Resimlerle tek tek anlattığım için,detaya girmiyorum.Bakarak rahatlıkla yapabilirsiniz. [​IMG]

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    süpper teşekkür şekerim

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    cok tatlilar ama ben beceremem kesin

Tığ işi bebek patiklerinin yapımı (çok tatlı) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tığ işi güllü patik

Tığ işi güllü patik

tığ işi patik modelleri tığ işi patikler patik güllü örnekleri güllü modelleri Tığ işi güllü patik
  2. Yapımı kolay tığ işi bebek şapka yapımı

Yapımı kolay tığ işi bebek şapka yapımı

bebek şapka yapılışı bebek şapkası yapımı sapka yapilisi tığ işi şapka yapılışı kolay yapımı Arkadaşlar bebeğinize yapabileceğiniz üstelik yapılışı kolay bir şapka modeli sizler için.Biraz tığ işinden anlıyorsanız yapmanız gereken tek şey size verdiğimiz bu adımları tek tek takip etmek olacaktır.Kolay gelsin...
  3. Çoraptan bebek yapımı...çok tatlılar...

Çoraptan bebek yapımı...çok tatlılar...

çoraptan bebek yapımı ince çoraptan bebek yapımı çorap video Hadi kızlarrr bebek yapıyoruz.Hem kolay hemde zevkli ben denedim çok güzel oluyo sıra sizde.. işte bukadar;)
  4. Bunlar Çok Tatlı....Tığ İşi Bebek Patikleri.....

Bunlar Çok Tatlı....Tığ İşi Bebek Patikleri.....

Tığ İşi Bebek Patikleri Tığ İşi Bebek Patik Modelleri Merhaba bayanlar, bu yazımızda tığ işi bebek patiği örneklerini inceleyebilir, bu örnekleri kendi örgülerinizde kullanabilirsiniz. Hepinize şimdiden kolay gelsin… Bu cici patik modelleri yanında burada da örgü bebek yelek modelleri bulunmakta...
  5. 2014 Tığ İşi Kız Bebek Patikleri

2014 Tığ İşi Kız Bebek Patikleri

bebek patik modelleri, patik modelleri, bebek patik örnekleri Daha anne karnında iken doğacak bebeğinizin hazırlıklarına başlarsınız. Bebek ihtiyaçları arasında temey ihtiyaçlardan biride örgü işi modellerdir. Özellikle kış aylarında bebeğinizin ayağınızı sıcacık tutarken onu hastalıklara karşı koruyacak bebek patikleri her bebeğin kullanması gereken bir gereksinimdir. Tığ işi bebek patikleri...

Sayfayı Paylaş