gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

tığ işi örnekleri!!!

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tığ işleri örnekleri tığ işi örnekleri işi örnekler işleri lif Örgü modelleri her zaman için bir ihtiyaç olmuştur. Her yaştan kadın, erkek, çocuk ve bebekler için uygulanan örgü modelleri özellikle kış ayların da soğuk havalara karşı mutlaka giyilmesi gereken ihtiyaçtır. Sadece giyim olarak değil örgüler çeyiz sandıklarının da demirbaşı olarak yer alır.
    Sizler için bu yazımız da bayanların en çok tercih ederek yaptıkları tığ işi örgü modellerinden oluşan örnekleri paylaşıyorum. Tığ işi örgü modelleri arasın da lif modelleri, bebek yelekleri, hırka ve kazak modellerinin yanısıra daha birçok örnekleri sayabiliriz.

1175591_409975202441047_401445153_n.jpg en-guzel-tig-isi-yelek-modelleri-ve-yapilisi-resmi-onceki-resim-MjIwN.jpg images.jpg Kolay-orgu-tig-isi-lif-ornekleri.jpg orgu-bayan-panco-modelleri-8.jpg tig-isi-kazak-modeli.jpg tig-isi-kolay-bolero-modelleri.jpg Tig-isi-orgu-Elbise-Modelleri.jpg tig-isi-sal-ve-etol-modelleri-16.jpg Tığ-İşi-Lif-Örnekleri-646x323.jpg

Son düzenleme: 22 Eylül 2016
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
tığ işi örnekleri!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Tığ İşi Hırka Örnekleri

2012 Tığ İşi Hırka Örnekleri

2012 tığ işi hırka tığ işi hırka modelleri 2012 Tığ işi seven ve yapan meleklerimizle sayın misafirlerimiz için , hem kendilerine bir hobi, hem de giyebilecekleri bir giysi olarak tığ işi hırka modellerini paylaşmak istiyoruz :) Örün giyin, hediye edin, sevdiklerihnizi sevindirin :)
  2. Yeni Tığ İşi Bebek Yelek Örnekleri

Yeni Tığ İşi Bebek Yelek Örnekleri

Tığ İşi Bebek Yelekleri Tığ İşi Bebek Yelek Örnekleri Benim gibi şiş örgüsü bilmeyipte sadece tığ işi bilen tüm melek'lerimiz ve misafirlerimiz için bu sayfamızda Tığ İşi Bebek Yelekleri örneklerini görücüye çıkartıyoruz :)
  3. Yeni Havlu Kenarı Tığ İşi Örnekleri

Yeni Havlu Kenarı Tığ İşi Örnekleri

Havlu Kenarı Tığ İşi Örnekleri Havlu Kenarı Tığ Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda çeyiz sandıklarının olmazsao lmazı olan havlu kenarı modellerine değiniyor ve tığ işi havlu kenarı örneklerini sizlerle ve bizden model ricasında bulunan misafirlerimiz ile paylaşıyoruz :)
  4. 2014 Babet Modeli Tığ İşi Patik Örnekleri

2014 Babet Modeli Tığ İşi Patik Örnekleri

örgü babet modelleri, babet patik modelleri, örgü babet patik modelleri Kış ayların da soğuk havalarda ayağınızı sıcacık tutarken görsel olarak da ayağınız da son derece şık duracak ve en çok beğenilen patik modelleri arasında yer alan tığ işi babet patik örneklerinden seçtiklerimi sizler için paylaşıyorum.
  5. Tığ işi minyatür figür örnekleri

Tığ işi minyatür figür örnekleri

Hobi olarak örgüyü seçen hanımlar çok iyi bilir ki becerileri belli bir seviyeye ulaştıktan sonra sürekli yeni modeller yeni figürler yapmak istenir. Bu kendinle yaptığınız tatlı bir rekabet gibi de düşünülebilir. Silvia Sugasti adlı örgü tutkunu da tığ işi örgü konusunda kendini aşıp sıradan kazak, hırka, eldive, bere vb. şeyleri geçip sevimli minyatür figürler yapmış. Her biri en fazla bir...

Sayfayı Paylaş