gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tıkalı Lavaboyu Açmak İçin Pratik Bir Çözüm!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tıkalı lavabo nasıl açılır tıkalı lavaboyu açmak

Sevgili melekler, lavabonuz tıkandı ve aksi gibi evde de lavabo açıcınız yok. Endişe etmeyin ve evinizde bulunan malzemelerle tıkalı lavabonuzu açın. Nasıl mı?

*Tıkanan lavabolara sodalı kaynar su dökün biraz bekledikten sonra lavabonuzu kullanın. İyi sonuç verecektir.
    *Bir başka yöntemde, lavabonun içindeki vidayı çevirerek çıkarıp içindeki kıl vb. maddeleri boşaltarak tekrar vidalamaktır.
    *Karbonatla sirke karışımını lavaboya döküp, üstüne kaynar su boşaltın. Karbonatla sirkeyi karıştırdığınız anda biraz fazla köpürür ama korkmayın, çok işe yarıyor.

Arzu 18 ve karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ben tikanmasada arada bi döküyorum :D:D

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben marketten lavoba açıcı alıp döküyorum çok güzel yapıyor valla :)

4. Arzu 18

Arzu 18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    18
    Çok saolun 1haftadır bıktım artık.marketten Bisey aldım dokdum hergün ama faydası olmadı.hemde ben oraya öyle tutulacak biseyde dokmuyorum nie öyle oldu anlamadım.yazdıklarınızi deniycem.2sini yok ama:):):)

5. Zeliha Aslan

Zeliha Aslan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Protesisat işimi çözdü ayrıca sizin fiyatlarınız çok yüksek.

Tıkalı Lavaboyu Açmak İçin Pratik Bir Çözüm! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivilceler için pratik bir maske

Sivilceler için pratik bir maske

sivilceler için pratik bir maske sivilce için pratik maske sivilce maskeleri Özellikle ergenlik döneminde birçok kişinin can sıkıntısı yapmasına sebeb verir şu sivilceler.. Ergenlik dönemi harici her yaştada görülebiliyor sıkıntıdan üzüntüden v.s yüzümüzde sivilceler oluşabiliyor.Şimdi size can sıkıntısı yapan şu sivilcelerle savaşmak adına maske tarifi vermek istiyorum Maskeyi uygula kurtul...
  2. eviniz için bir kaç pratik bilgi

eviniz için bir kaç pratik bilgi

*Tahta kapı ve çerçeve temizliği Ellerinizin beyaz veya açık renge boyanmış kapı ve tahtalar üzerinde nasıl kötü izler bıraktığını bilirsiniz. Tahta eşyalar böyle kirlendiği zaman yapacağınız işlem şundan ibaret: Çiğ bir patatesi ortadan ikiye bölün ve lekeli yere hafifçe sürün. Lekeler hemen yok olacak ve eşya eski haline dönecektir. Ayrıca tahta eşyayı temizlemek için şu yöntem de çok...
  3. İnce Çorapların Kaçmaması İçin Pratik Bir Yol!

İnce Çorapların Kaçmaması İçin Pratik Bir Yol!

çorapların kaçmaması için ince çorapların kaçmaması için ne yapmalı Sevgili melekler, kadınların sürekli kullandıkları ince çoraplar sık sık kaçmaları sebebiyle yedek bulundurmayı mecburi hale getirirler. Ancak eğer çok özel bir yere gidiyorsanız ve yedeğiyle değiştirmeye vaktiniz olmayacaksa, çorabınızın hemen kaçmaması için pratik bir yol önereceğiz sizlere. İnce çorabınızı giymeden önce...
  4. Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

tıkalı lavabo nasıl açılır, tıkalı lavaboyu açmanın yolları, tıkalı lavaboyu nasıl açarım Zamanla bir takım artıklardan dolayı lavabolar da oluşan tıkanıklık özellikle biz bayanların canını sıkan ve pek hoşlanmadığımız bir durumdur. Peki tıkalı lavaboyu nasıl açmalıyız? Sizler için tıkalı lavaboyu açma yöntemleri ile ilgili bilgileri bu yazımız da paylaşıyoruz;) Yemek artıkları, çay posası,...
  5. Doğal Yollarla Tıkalı Lavaboyu Açmanın Yolları

Doğal Yollarla Tıkalı Lavaboyu Açmanın Yolları

Hemen hemen herkesin başına gelen banyo ve mutfak da ki lavaboların tıkanması bazen bayanları çileden çıkarır. O an da eviniz de eğer tıkalı lavaları açmak için herhangi bir yardımcı ürününüz yoksa o zaman evde ki malzemeleriniz ile doğal yollardan lavabo açıcı yaparak tıkalı lavabolarınızı açabilirsiniz. Bunun için uygulanan farklı yöntemleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz....

Sayfayı Paylaş