gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Tokat'ca KPSS Sorusu

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

komik yazılar komik fıkralar komik sözler hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Her yörenin şivesi farklıdır tıpkı bizim Tokat Yöremizin Şivesi gibi. Ben Tokatlıyım bilenler bilirler ama bilmeyenler de öğrenmiş bulunsunlar :D:D Şimdi sizlere Tokat Yöremizin Şivesine ait bir yazı paylaşacağım melekler umarım beğenirsiniz :D:D [​IMG]
    Tokatca kpss sorusu :)

Ayşaynan gardaşı sülüman, goca bir ileane su doldurup oynuycadı. 1.musluk ileağni 3 dakkada 2.musluk ileanı 5 dakkada doldurur. Bunlar oynayak diy musluğun birini açıp ötekini gapatırsa ileğaan kaç dakka da dolar??
    A-Eccük sona dolar
    ... B-10-15 dakkaya dolar
    ... ... C-ilean daşar
    D-ilean hiç dolmaz
    E-Anaları suyunan oynaman adı batasıcalar diyip ikisini de zopa çalar.İleanida devürür.
    hahaha

2. Görkem Çalı

Görkem Çalı Forum Okuru

Hiçde komik değil. Bunun orjinali Çorumca.

Tokat'ca KPSS Sorusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeka sorusu :)

zeka sorusu :)

( resimde 10+1 = 5+6 diyo) 2 adet kirbit çöpünün yerini değiştirerek yeni bir eşitlik meydana getirebilrimiisn ?
  2. mantık sorusu

mantık sorusu

Bir kaç gündür çok uğraştığım ve buldum 5 tane tek rakamın toplamı 40 edecek toplama işleminden başka işlem yapamıyoruz 0 kullanamıyoruz. kullandığımız bir sayısı istediğimiz kadar kullana biliriz.
  3. Zeka sorusu

Zeka sorusu

Bir Otobuste 7 Cocuk var, Her Cocugun 7 Sirt cantasi var, Her Sirt cantasinda 7 Buyuk Kedi var, Her Buyuk Kedinin, 7 Kucuk Kedisi var, Her Kedinin 4 Ayagi var. SORU : Otobuste kac Ayak bulunmakta?
  4. ((sevgi sorusu))

((sevgi sorusu))

sevgi sorusu
  5. kpss

kpss

Melekler ilgilenenler için haber vermek istedim eylülde yapılacak olan kpss sınavı ertelenmiş.

Sayfayı Paylaş