gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

TOKİ Hadımköy’de yeni sanayi bölgesi kuruyor

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

hadımköy sanayi sitesi hadımköy resimleri akpınar sanayi sitesi toki resimleri akpinar TOPLU Konut İdaresi (TOKİ) iştiraki Emlak Pazarlama İnşaat, Hadımköy’de yeni sanayi bölgesi kuruyor. Akpınar Sanayi Bölgesi adı verilen projede 1.500 dönümlük araziye 273 parselde kurulacak Bölge, sanayiciler için yeni bircazibe merkezi olacak. TEM Hadimköy gişelerinden 12 kilometre mesafedeki projede 24 ay vadeli sıfır faizle satışlar da başladı. Çalışanların aileleriyle birlikte tüm sosyal ihtiyaçlarının karşılanacağı Bölge’de parklar, sinema, bankalar, alışveriş merkezi ve kafeteryalar yapılıyor. Sanayi bölgesinin tam ortasında 1.000 kişi kapasiteli modern bir cami ve 40 yataklı bir de hastane olacak. TOKİ’nin yaptırdığı 5.000 sosyal konutun hemen yanında yer alan Akpınar Sanayi Bölgesi için Emlak Pazarlama İnşaat satış ve pazarlama müdürü Nuray Yıldırım, "Sanayici için üretim maliyeti içinde büyük yer tutan personel ulaşamı konusu bu projede en aza indirilmiş oaluyor" dedi.
    Hürriyet

TOKİ Hadımköy’de yeni sanayi bölgesi kuruyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TOKİ vatandaşa sordu

TOKİ vatandaşa sordu

TOKİ, "dışardan görünen yüzünü daha iyi anlamak ve tanımlayabilmek, kamuoyundaki tanınabilirliğini değerlendirmek, güvenilirliğini ölçmek" amacıyla, bir araştırma şirketine, "Bilinirlik, Güvenilirlik ve Marka İmajı Araştırması" yaptırdı. Türkiye genelini temsil eden 21 il ve bu illere bağlı ilçelerde 2 bin 685 hane halkı reisi veya eşi ile yüzyüze görüşülerek yapılan...
  2. TOKİ sahillere de açılıyor

TOKİ sahillere de açılıyor

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, TOKİ, Maliye Bakanı Unakıtan’ın isteğiyle Çanakkale’den Mersin’e kadar olan sahil bandı ve kaplıcaların bulunduğu yörelerde, yabancılar için villa kentler ve tatil köyleri kuracak. Yabancılar için ’hasılat paylaşımı’ yolu ile yaptırılacak bu yerlerin içinde sağlık birimleri, spor alanları, yaşlılar için huzurevi gibi sosyal tesisler de yer alacak. Aynı...
  3. Yeni bir sanayi stratejisine ihtiyaç var

Yeni bir sanayi stratejisine ihtiyaç var

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Dinçer, ticari ve finansal küresel entegrasyonda gelinen aşamanın, bir yandan yaşanan uluslar arası krizlerin sıklığı ve bulaşıcılığını arttırdığını, diğer yandan ise üretim süreçlerini değiştiren önemli bir dönüşüm başlattığını söyledi. TÜSİAD, Merkez Bankası (TCMB) ortaklığında, “Küresel Ekonomiye Entegrasyon...
  4. TOKİ Karakollarıda yapıcak

TOKİ Karakollarıda yapıcak

Karakolların taşınması ve modernleştirilmesi projesinde Toplu Konut İdaresi'ne (TOKİ) görev verildi. 162 karakolun yapımı konusunda Genelkurmay Başkanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı ile TOKİ arasında dün protokol imzalandı. Protokol kapsamında, karakolların 44'ü Jandarma Genel Komutanlığı, kalanı da Genelkurmay Başkanlığı için yapılacak. Arsa karşılığı yapılacak karakolların...
  5. Cümle kuruyoruz...

Cümle kuruyoruz...

Sevgili melekler, oyunumuz kuralı şöyle; herkes bir önceki üyenin yazdığı cümlenin son kelimesini aynen kullanmak şartıyla düzgün cümleler yazmaya çalışacak. :) Katılırsanız çok memnun olurum. Oyunu örnek vererek başlatıyorum müsadenizle: İhanetin acısını ceketim gibi çıkarıp atamadım üzerimden... Üzerimden gelip geçen bütün uğursuzluklara gülümsüyorum... "Gülümsüyorum" yeni...

Sayfayı Paylaş