gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Toms Ayakkabıları Hem Rahat Hem Şıklığıyla Ayağınızı Döndürecek...

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Toms Ayakkabıları Toms Ayakkabıları Modelleri

Toms Ayakkbıları hem rahatlığı hem şıklığı ile sizi cezbedecek...Bu ayakkabılarla çok rahat edeceksiniz...Keşke daha önce alsaydım diyeceğiniz ve vazgeçemeyeceğiniz bir marka Toms Ayakkabıları...

Bu yılın en rahatı Toms

Bu ayakkabıyla dört mevsim rahatlık ve şıklığı bir arada bulacaksınız.

Geçmişten günümüze uzanan ve rahatlığı tartışılmaz olan klasik Espadrile Toms modelleri ile modern ve çekici bir görünüme sahip olacaksınız.

Jean görünümlü ince kumaşı ile dikkat çeken ayakkabıda esneklik ve sağlamlığı artırmak için yekpare dış taban kullanılmıştır.

Ayak tabanı kemerinde kullanılan lateks ayağı desteklerken, süet iç taban konfor artırıcı etki sağlamaktadır.

Toms firmasının "One for One" felsefesi doğrultusunda, satın alınan her ayakkabıya karşılık firma, ihtiyaç sahibi bir çocuğa yeni bir ayakkabı vermektedir.

Toms Ayakkabıları Hem Rahat Hem Şıklığıyla Ayağınızı Döndürecek... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hem Şıklıkta Hem Yardımda Yarıştılar..

Hem Şıklıkta Hem Yardımda Yarıştılar..

Hollywood Yabancı Basın Kuruluşu’nun 65. yılı onuruna Beverly Hillis’te verdiği yemekte katılanlardan toplanan bağışla 28 sinema okuluna yardım sağlandı Hollywood Foreign Press Association’ın önceki günlerde (Hollywood Yabancı Basın Kuruluşu) düzenlediği yemek ünlü yıldızları bir araya getirdi. Hello dergisinde yer alan habere göre öğle yemeğine adeta yıldız yağdı. Eva Mendes’ten Forest...
  2. Hem Topuklu Hem Renkli Ayakkabılar

Hem Topuklu Hem Renkli Ayakkabılar

Ayakkabıların topukları yükseldikçe yükseldi. Bir de bu sene özellikle renkli ayakkabılar moda oldu. T bantlı ayakkabılar, bilekten bağlamalı modeller, platform topuklar, kalın bantlar ise ayakkabılarda göze çarpan ayrıntılardan. Neon renkler ayakkabılarda da kendini gösteriyor.
  3. hem sportif hem rahat abercrombie şortlar

hem sportif hem rahat abercrombie şortlar

abercrombie şort abercrombie şortlar yazın gelmesiyle attınız bi kenara pantalonları.çıkardınız şortları kaprileri değil mi :ehi: iyi de yaptınız bu sıcaklar kavurur insanı alimallahh :) sokakta evde denize giderken en çok tercih ettiğimiz kıyafetlerden biride şortlar oluyor genellikle tabi rahat olması çok önemli a&f de bizleri düşünerek rahat ve sportif şortlar tasarlamış bizede alıp...
  4. Hem şık hem rahat!!!

Hem şık hem rahat!!!

Merhaba sevgili meleklerim bu gün kendime spor ayakkabı aldım :)Benim tercihim şık ve narin duran ayakkabılardan yana.Spor bile olsa kalın tabanlı kaba saba şeyleri sevmiyorum.Bakın aldığım ayakkabı bu :) Sizce nasıl hanımlar :)Şahsen ben çok sevdim hatta hafif uzun kumaş bi pantolanla bile olur sanki siz ne dersiniz???

Sayfayı Paylaş