gebe
  1. jupiter

jupiter Forum Okuru

toprak bir gün aynaya derki..

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında jupiter tarafından paylaşıldı.

toprak birgün ayna ya dedi ki : "ey ayna! imreniyorum sana! cünkü kim sana baksa, kendini görür; bana bakanlar ise, sadece beni görür!"

ayna topraga söyle cevap verdi:

"ey kara toprak,ne beyhude bir dertle dertlenmissin.Bilmiyormusun ben bana bakanlarin bugününü gösteririm.. oysa sen sana bakanlarin yarinindan haber verirsin...

bu cevap toragin begenisine gitsede , tekrar dedi:

"belki icimi rahatlatmak icindir sözlerin,söylermisin bana, sana bakanlar hic dönüp bakarmi bana??"

ve ayna topraga aci bir gülümseyisle sunlari söyledi:

"merak etme, bana bakacak yüzü olmayanlarin gözü, hep sana döner!"

toprak bir gün aynaya derki.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Avuç Toprak

Bir Avuç Toprak

Gül bitirmek için toprak olmalı. İnsan yetiştirmek için yine toprak olmalı; cennete ehil olmak için yine toprak olmalı. Toprak olmak istiyorum Allah'ım. İnsanlar beni gördükleri zaman topraktan gelip yine toprağa gideceklerini hatırlasınlar... Her gidişin Sana olduğunu bilsinler... Güller bitsin üzerimde ve yükselsinler göğe doğru... Bülbüller şükrederek şakısınlar seher vakitleri,...
  2. yok böyle bir ayna:))

yok böyle bir ayna:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hoş bir ayna örneği

Hoş bir ayna örneği

Beyaz ayna modeli Dekoratif beyaz ayna örneği ayna modelleri arasında en çok beğendğim aynalardan biri bu beyaz ayna modeli oldu diyebilirim. bu yanayı girişte telefonlupun üstüne koyabilirsiniz. Hatta salonunuzda koltuğunuzun arkasınada çok yakışacaktır.
  4. Çok şık bir ayna

Çok şık bir ayna

Petek ayna modeli Ayna tasarımı Farklı bir ayna modeli arıyorsanız bu petek ayna modeli aradığınız ayna olabilir. Telefonluk modelleri ile uyum sağlayacak bu ayna modelini girişte de rahatlıkla kullanmanız mümkün.

Sayfayı Paylaş