Trabzon hasırı modelinde bilerzikler

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Trabzon hasırı modelinde bilerzikler
trabzon hasırı trabzon hasırı modelleri hasiri bilerzikler hasiri modelleri
Tarbzon diyince aklınıza ilk gelen nedir diye sorsam..Eminim hepiniz aklına bir çok özlliği ve güzelliği gelir.Her biriniz ayrı ayrı cevaplar verirsiniz:)Ama benim aklıma gelen bu güzleliklerin ve özellilerinin dışında bir de kendisine has bazı eşyaları geliyor.Özellikle de kadınların vazgeçemediği takılar.Hemde altın olanından:)
trabzon-hasiri-8008.jpg

Trabzon hasırından söz ediyorum tabi ki de:):):)Hepiniz bilirsiniz eminim.Tarbzonda gelinlere muhakkak takılan bir takıdır.Hani doğu da aşiret düğünlerinde altın kemer takarlar ya işte trabzonda da trabzon hasırı takılıyor.Bencde orda ki gelinler çok şanslı:D
O ihtişamlı bilerziği takmak bence ayrı bir güzellik:):):)

Modacılarda artık tasarladıkları takıları daha doğrusu tasarladıkları ve kuyumculara sundukları bilerzikler artık trabzon hasırını andıran bir şekilde yapılmış.Trabzon hasırı kadar olamasa da kendilerince güzellikleri yok değil:Buyrunuz:ehi:

trabzon-hasiri1-9685.jpg

trabzon-hasiri2-8317.jpg

Trabzon da evlenemeyen ve bir trabzonlu gelini olamayan meleklerime trabzon hasırı yerine kendilerini bu bilerziklerle teselli etmeliler:D:D:D

trabzon-hasiri3-1801.jpg

trabzon-hasiri4-1412.jpg

Diğerlerini pek değil ama bunu çok beğendim.Dediğim gibi trabzonun o ihtişamlı hasırının yerini tutmasa da güzeller:):):)

Geri