gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Trafik sorunu tek ülkemizde yaşanmıyor!

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

trafik sorunları nelerdir [​IMG]

Trafik sorunu tek ülkemizde yaşanmıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elinize tek bir fırsat verilse ülkemizdeki hangi sorunu çözersiniz?

elinize tek bir fırsat verilse ülkemizdeki hangi sorunu çözersiniz?

elinize tek bir fırsat verilse ülkemizdeki hangi sorunu çözersiniz?
  2. ülkemizdeki trafik ışıklarının anlamları

ülkemizdeki trafik ışıklarının anlamları

trafik ışıklarının anlamları nelerdir trafik ışıklarının anlamı lambasındaki ışıkların anlamı lambasındaki ışıkların anlamları nelerdir Tasitlar icin... Yesil isik: Yaris devam ediyor ve öndeki senin icin "söyle böyle" dedi. Yesilden sariya dönen isik: Cok yavas gidiyorsun gaza bassana. Kirmizidan sariya dönen isik: Eger 1/8 saniye icinde kornaya basmazsan yesil isik...
  3. Artık Ülkenin Her Yerinde Tek Akbil Kullanılacak!

Artık Ülkenin Her Yerinde Tek Akbil Kullanılacak!

akbil kullanımı, istanbul akbil, ankara akbil Sevgili melekler,pek çok ilde kullanılabilen akbiller ve seyahat kartları kullanımına yeni düzenlemeler geliyor. Bundan böyle İstanbuldan alınan bir seyahat kartı ülkenin bir başka şehrinde de kullanılabilecek. İşte detaylar... Ulaştırma Bakanlığı, başka şehre gidildiğinde geçerliliği olmayan ödeme sistemlerinin tek kartta toplanabilmesi...
  4. Bayrağında İnsan Resmi Olan Tek Ülke Hangisi?

Bayrağında İnsan Resmi Olan Tek Ülke Hangisi?

ülkelerin bayrakları, insan resmi olan bayrak, belize bayrağı Sevgili melekler, geçtiğimiz akşam TRT1 kanalının yarışma programı Joker'i izlerken ilginç bir soru dikkatimi çekti. Daha önce hiç düşünmediğim ve duymadığım bu soruyu bir de sizlere sorayım dedim. İzlemeyenler şöyle bir düşünsün bakalım. Bayrağında insan resmi olan ülke hangisi? Afalladınız değil mi? :D Ben bayrakların sadece...

Sayfayı Paylaş