gebe
  1. pamukaslı

pamukaslı Forum Okuru

Trekking yapan arkadaş var mı aramızda?

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında pamukaslı tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar bugun gece gezerken gördüm siteyi üye oldum..çok guzel bı sıte hazırlamıssınız emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.. ben trekking yapıyorum aramızda başka yapan arkadaş var mı acaba?

2. BajaxIZ

BajaxIZ Forum Okuru

Cevap: Trekking yapan arkadaş var mı aramızda?
    evet ben de böyle faydalı bir sitenin özellikle de ergenlik dönemindeki biz asi kızlara çok faydalı olacağını düşünüyorum.siteyi tüm arkadaşlarıma tavsiye edicem.
    teşekkürler melekler mekanı ..

Trekking yapan arkadaş var mı aramızda? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar yorumu olan var mı?

arkadaşlar yorumu olan var mı?

rüyada ölüm haberi almak rüyada birinin ölüm haberini almak haberi haberini arkadaşlarım rüyamda çok sevdiğim birinin ölüm haberini alıyorum.gelecekteyim ve bu yakınımın 50 yaşında vefat ettiğini söylüyorlar bana.bu ne olabilir acaba?canım çok sıkkın yardım edin:cry_smile:
  2. bebekfix sitesinden alışveriş yapan var mı

bebekfix sitesinden alışveriş yapan var mı

bebekfix bu bebefix sitesinden alışveriş yapan avrmı memnun mu?
  3. hulohop'la zayıflayan var mı aranızda?

hulohop'la zayıflayan var mı aranızda?

★Dynamic S HEALTH HULA HOOP Weighted Exercise No Box | eBay bu siteyi inceledim, çok begendim. ama türkiyede bulamadım. veya yurt dışında havaleyle satılan bir site de bulamadım. hulahop'la zayıflayan oldu mu?
  4. Arkadaşlar Aranızda Klomen yada Ganaphene Kullanarak Gebe Kalan Var mı?

Arkadaşlar Aranızda Klomen yada Ganaphene Kullanarak Gebe Kalan Var mı?

klomenle hamile kalınır mı,klomenle hamilelik, Ben geçen sene klomenle yumurtlama tedavisi gördüm çok umutlanmıştım hamile kalabilirim diye ama olmadı:( Klomeni adetimin 5.günü kullanmaya basladım tam 5 gün kullandım.ardından doktor yumurtaların oluşmuş dedi ve bana çatlatma iğnesi verdi işte dedim tamam bu defa anne olabilcem..kaç senelik bebek özlemi son bulcak dedim okadarda umutlanmıstım...
  5. Âdem Evladı Nedir bilen var mı aranızda

Âdem Evladı Nedir bilen var mı aranızda

Selam arkadaşlar hepinize hayırlı günler diliyor ve size bir soru sormak istiyorum. Acaba aranızda Âdem Evladı Nedir bilen var mı? Âdem Evladı Nedir biliyorsanız lütfen bana yazınç

Sayfayı Paylaş