gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Triwa saat

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

triwa turkey triwa saat saat fiyat triwa saat,triwa turkey,saat markaları,saat modelleri,saat modelleri 2011,saat modelleri 2011 bayan
    Bu saatlere bayıldım çok güzeller Triwanın ilkbahar yaz koleksiyonunu çoook beğendim :D:D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mor, yeşil ve kırmızı olan çok güzel. Kıyafet renklerine uyumlu şık kombinler olur:) Eee doğum günümde geliyor artıkın bilemiyorum yaniii :A:A

Paylaşımın için tşkler evlat.:)

Young bride bunu beğendi.
  3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Doğum günün ne zaman annecim :D:D Alır yollarım hahaha

Triwa saat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Guguklu Saat

Guguklu Saat

GECE SAAT SEKIZDE YATIYORUM VE YATARKEN GUGUKLU SAATIMI SABAH DOKUZA KURUYORUM KAÇ SAAT UYURUM?
  2. Beren Saat...

Beren Saat...

beren saat ayak beren saatin ayakları saat boy boyu berensaat
  3. isvicre saatleri

isvicre saatleri

isviçre saatleri isviçre saatler saat ünlü saatleri saat
  4. saat

saat

Bir saatim var minicik ( iki elin avuçları, içinde bir şey varmış gibi birbirine çapraz olarak birleştirilir ) Kulağıma koyarım ( birleştirilmiş eller kulağa götürülür ) Tik tak'ını duyarım Tik tak, tik tak ( denirken, dinliyormuş gibi yapılır ) Çocuklar dinleme öykünmesi yaparlarken öğretmen şunları söyler ; "Haydi şimdi çocuklar………………oyununa başlayalım." ( bunun üzerine...
  5. Duvar Saatleri

Duvar Saatleri

Her evde duvarları süsleyen, bize zamanı gösteren çeşit çeşit saatler var... İşte o saatlere birkaç örnek =)

Sayfayı Paylaş